Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Sport

Sport U zdravom telu zdrav duh, uh...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 27.04.2010, 01:36   #71
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Oplakah, Todorić show:









Uploaded with ImageShack.us
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???

Promijenjeno od Dell (27.04.2010 u 02:41 sati) Razlog: link
Burli je offline   Reply With Quote
Star 27.04.2010, 08:24   #72
svirko
Švaler Veteran
 
svirko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.07.2007
Mjesto: u blizini
Godina: 56
Postovi: 767
Downloads: 614
Uploads: 26
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 77 puta u 71 Postova
Instrumenti: Korg PA 500, Korg TR-61
Interesi: muzika, rad na PC
svirko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Dok god mi ne završimo Drugi svjetski rat, ostavimo ustaše i četnike iza sebe, i okrenemo se budućnosti, nemojmo se čuditi niti pogrdnom navijanju u Zagrebu, niti u Beogradu, ili šta ja već znam gdje.....
Da uvjek ima idiota i u puiblici, i na televiziji od voditelja, i među igračima....ima.....i bit će ih.....
A mi smrtnici se tu prepucavamo, i grizemo, i podhebavamo jedni druge.
Za šta?
Da bi igrači dobivali istu lovu gubili ili pobjeđivali,dok mi smrtnici okrećemo đepove naopako da skupimo za karte....
E, žalosti moja balkanska........
__________________
Bolje bit mrtav pijan, nego mrtav trezan




svirko je offline   Reply With Quote
Star 27.04.2010, 08:53   #73
makso68
Odomaćeni član
 
makso68's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.01.2009
Mjesto: Prijedor
Godina: 55
Postovi: 668
Downloads: 878
Uploads: 28
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 106 puta u 97 Postova
Instrumenti: klavijature i gitara
Interesi: Ribolov
makso68 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Svirko,potpisujem tvoj post u potpunosti.Man´te se ćorava posla.Partizanu i Duletu sve čestitke i puno sreće na predstojećem final 4-u Eurolige,a svim kolegama veliki Pozdrav!
makso68 je offline   Reply With Quote
Star 27.04.2010, 09:57   #74
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Kako ne kapirate suštinu? Pošto ne možemo da igramo možemo da se prepucavamo...kako bi inače uživali u pobedi svog tima? Naravno,u granicama pristojnog,jer kao što reče kolega Svirko,nekima nema spasa....


...bili kako bilo,volim Zvzdu al onaj Dule na kraju uvek pobedi...

nije fer


Kažu da ni Čak Noris ne može da isprazni zagrebačku arenu kao Kecman za 0,6 sekundi...

Promijenjeno od Vule (27.04.2010 u 14:56 sati)
  Reply With Quote
Star 27.04.2010, 18:06   #75
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

to se recimo posebno ocituje kod mene u Mostaru na gradskim derbijima, dok se navijaci prepucavaju, skandiraju i pozivaju na mrznju nogometasi iz oba kluba se prijateljski rukuju, a mnogi od njih su i dobri prijatelji
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 27.04.2010, 22:31   #76
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od svirko Pokaži Post
Dok god mi ne završimo Drugi svjetski rat, ostavimo ustaše i četnike iza sebe, i okrenemo se budućnosti, nemojmo se čuditi niti pogrdnom navijanju u Zagrebu, niti u Beogradu, ili šta ja već znam gdje.....
Da uvjek ima idiota i u puiblici, i na televiziji od voditelja, i među igračima....ima.....i bit će ih.....
A mi smrtnici se tu prepucavamo, i grizemo, i podhebavamo jedni druge.
Za šta?
Da bi igrači dobivali istu lovu gubili ili pobjeđivali,dok mi smrtnici okrećemo đepove naopako da skupimo za karte....

E, žalosti moja balkanska........
Slažem se u potpunosti sa prvim dijelom tvoga posta mada ovdje nije riječ ni o Drugom svjetskom ratu niti o ustašama i četnicima...

E sad, pa taj sport samim tim i košarka se igra radi publike tj. nas običnih smrtnika, za aplauz, za titule, za extra akciju, zakucavanje, trojku, rampu itd. i meni je najnormalnije i tako sam naučio još od malih nogu da poslije pobjede ekipe za koju ja navijam(a to je u zadnje vrijeme vrlo često, da ne kažem stalno) zezam navijače protivnike ekipe i vrlo dobro znam da će mi vratiti istom mjerom kada bude obrnuto...

Uostalom ko nije bio u punom Pioniru, Areni, stadionu JNA, Marakani i sl. ne može shvatiti kakav je to osjećaj i da je to nešto što se novcem ne može kupiti!!!

Uopšte zar Vi sve stvari i zadovoljstva u životu posmatrate kroz prizmu novca???

Ja sam pozajmio novac da odem na treću i četvrtu utakmicu protiv Makabija u Areni gdje je za te dvije utakmice se orila pjesma iz preko 40000 grla, gdje je adrenalin bio na limitu, gdje su suze samo navirale i opet bih to uradio bez trena razmišljanja, pare će doći i proći ali uspomene i sjećanja u duši ostaju trajno...
Tom logikom bi i ljudi koji dolaze na naše svirke i nastupe mogli reći: "Ma mi se ovdje opijamo i trošimo teško stečen novac dok oni(muzičari) uzimaju lovu"...

E žalosti moja balkanska II.........
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote
Star 27.04.2010, 22:53   #77
svirko
Švaler Veteran
 
svirko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.07.2007
Mjesto: u blizini
Godina: 56
Postovi: 767
Downloads: 614
Uploads: 26
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 77 puta u 71 Postova
Instrumenti: Korg PA 500, Korg TR-61
Interesi: muzika, rad na PC
svirko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

I te kako ima veze ovo sve sa ratom, Drugim svjetskim, a da ne govorim o ovom nedavnom.
Dok god sam ja iz Hrvatske za nekoga tamo u Beogradu ustaša, i dok god je neko iz Srbije za nekog u Zagrebu četnik......i iako niti ja nemam veze sa ustašama, i neko od mojih kolega nema veze sa četnicima, druže moj, tu mira neće biti......niti fer i korektnog navijanja, odakle god igrači i gosti dolazili.
Druga je stvar što se to u evropskim zemljama fino riješilo, al daj ti ukroti i nauči pameti nas Balkance!?!?!?!?!
Nema li "rata" između Delija i Grobara??
Nema li "rata" između BBB i Torcide??
A da ne govorim o međunacionalnoj mržnji, pogotovo između naroda koji su bili u nedavnom ratu.
Malo je ovakvih ljudi dobre volje, i pravih drugova ko što smo mi ovdje na forumu, gdje nigdje nikoga ne gleda otkud je, kakav je, i čiji je.....
Al nas je nažalost premalo
E žalosti moja Balkanska III.....
__________________
Bolje bit mrtav pijan, nego mrtav trezan




svirko je offline   Reply With Quote
Star 27.04.2010, 23:17   #78
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nacionalista jesam, šovinista nisam i vraćam se na dešavanja na samoj utakmici, hoću još malo da likujem, danas je odbijena Cibonina žalba!

Pozivali su se na povredu pravila i na činjenicu da napad Partizana nije mogao početi jer je na terenu bilo lica kojima tu nije mjesto(Perasović, njegov pomoćni trener, povrijeđeni Marin Rozić, zatim jedan igrač sa klupe i kamerman), te da se morala dosuditi tehnička Ciboni što bi značilo 2 bacanja i lopta sa strane za Partizan!
Sad se ja pitam da li se zbog toga moralo dosuditi svih 5 tehničkih(10 bacanja) i kako bi se u tom slučaju utakmica privela kraju, tj. kakva bi sudbina bila slovenačkih sudija i ekipe Partizana???

I za kraj, jedan od rijetkih realnih članaka u hrvatskoj štampi ovih dana
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???

Promijenjeno od Dell (28.04.2010 u 00:37 sati) Razlog: obrisan link
Burli je offline   Reply With Quote
Star 27.04.2010, 23:54   #79
neconix
KRVAVI
 
neconix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.10.2006
Mjesto: Žabalj
Godina: 45
Postovi: 484
Downloads: 1063
Uploads: 1
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 42 puta u 38 Postova
Instrumenti: PA2 & XP-30 & Superior 2
neconix befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
neconix pošalji poruku preko MSN messengera neconix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Kolege muzicari,dok se malo ne smire strasti,ova tema ce da ide u LOCK do daljnjeg.

__________________
don't worry,be happy,and drink 'ladno Jelen pivo!
neconix je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio neconix za ovaj koristan post:
dominik (28.04.2010)
Star 02.09.2010, 19:59   #80
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Da ne otvaramo novu temu,ovde možemo malo o Mundobasketu 2010


Srbija-Argentina 84-82


Opet učimo svet kako se igra košarka
  Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:22


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije