Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 25.02.2007, 15:15   #1
xdadox
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.02.2007
Mjesto: Danska
Godina: 43
Postovi: 13
Downloads: 99
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Klaviature
Interesi: Muzika
xdadox befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
xdadox pošalji poruku preko MSN messengera
Standard pomoc korg pa 50

Cao raja trebami mala pomoc za korg pa 50,preso sam sa yamahe na korg,skonto sam dosta stvari samo me jos malo treba da neko pogura.

1.neznam kako da upalim bas i strings na ljevoj ruci ali da mi bas bude kao akord ako me razumijete kada naprimjer sviram a mol sa tri tangente da se cuje bas i strings zajedno neznam dali je to uopste moguce jer tako sam imao na yamahi psr 640.ja sam nasao MAIN BAS ali ako iko zna kako da nadjem to sto mi treba naka mi se javi.

2.Naso sam dosta dobri ritmova na ovoj fantasticnoj stranici ali vecina ih nema bubnjeve u pratnji dali neko zna sta je razlog tome i dali je moguce da se nabave ekstra ritmov i kako se postavljaju??

E jos imam nesto ako ikome treba dobri boja za dx 11 i dx 21 samo mi se javi te ima dosta dobri paketa i bankova tako isto ritmove za sve yamahe psr serije.

Unaprijed hvala..
xdadox je offline   Reply With Quote
Star 23.03.2007, 01:30   #2
ogy
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Drug to ti zavisi od ritma do ritma na nekim mozes da postavis na nekim ne i cuje se samo dok drzis akord a na nekim ritmovima stalno tako da se nemoras oko toga mnogo truditi!
Vidjeces kad ubacis ritmove pa koji ti bude imao tu podlogu kao pratnju bice ti sve jasno!

POZZZ
  Reply With Quote
Star 23.03.2007, 08:31   #3
triton_Extreme
Banovan!
 
triton_Extreme's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.09.2005
Postovi: 225
Downloads: 47
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
triton_Extreme befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Caos,

kako ja poznajem pa50 to nije moguce sa bas, normalono se to kod pa1x pravi u style performance samo odes BAss Lower Backing i to je to, neznam jeli to moze kod pa 80 isto kao kod pa1x?
Ako ko znade da moze samo neka napise bas me zanima jeli ja to nisam skonto godinu dana na pa50!

Pozdrav
triton_Extreme je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
korg, pomoc


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 23:06


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije