Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Ostali Instrumenti > Kutak za harmonikaše

Kutak za harmonikaše Pravo mesto, za pravo pitanje ;)

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 02.11.2008, 14:47   #31
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Sorry za off topic, @dack sad bi nekad oko Nove Godine Šuka trebao organizovati muzičku zabavu u B.Bašti pa eto prilike da se vidimo...
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote
Star 02.11.2008, 18:14   #32
MileGuerrini
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 01.07.2008
Postovi: 110
Downloads: 26
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 5 puta u 4 Postova
MileGuerrini befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od dack Pokaži Post
Jeste majstor Zivko,mnogo dobar covek, lepo je on to sredio i harmonika je stvarno vrh,malo mi je podubio dirke,tj. vratio kako je bilo fabricki,pa mi je malo neobicno,ali evo posle 5 dana vec sam se malo navikao,mada plicenje klavijature je prosta stvar i on mi je rekao da ukoliko mi se ne svidja ovako da to moze da sredi za 2 sata. Par ljudi u poslednjih nekoliko nedelja me pitalo da li hocu da prodam,ja nisam hteo,mada je sve na svetu na prodaju,naravno za cenu koju zasluzuje. Ne znam sta da ti kazem za cenu,moram prvo da probam Roland fr7,pa ako mi se svidi i ako odlucim da je prodam,onda cu i formirati neku cenu. Moj dobar drugar iz Baste koji svira istu kao moju samo mladju harmoniku rekao mi je da je ne dam ispod 3000 eura,ali ni za euro. Znaci nista vise necu pricati dok ne probam tu virtualnu Roland harmoniku,pozdrav od Dacha!
Imao sam priliku probati rolandovu harmoniku- NIJE TO ZA NAS!
Osjecam se kao da sviram KORG X5 sa jako losim samplovima!
Onaj ko je naucio na pravu harmoniku ne moze ju nista umjetno zamjeniti! P.S.To je moje misljenje!
MileGuerrini je offline   Reply With Quote
Star 02.11.2008, 18:44   #33
vladan.pro
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 21.12.2007
Postovi: 141
Downloads: 282
Uploads: 0
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 5 puta u 4 Postova
vladan.pro befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Cuo sam dosta i pozitivnih i negativnih misljenja o Rolandovoj harmonici,mislim da je to stvar ukusa,ali nema nista bez stare dobre Guerinke.
vladan.pro je offline   Reply With Quote
Star 02.11.2008, 20:05   #34
dack
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 02.04.2004
Postovi: 15
Downloads: 64
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
dack befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala MileGuerinni na popruci i tvom misljenju,nadam se da cu je i ja skoro probati i da cu tada imati neko misljenje,ovako samo zivim u iluziji i slusam razne price o tom cudu. Bitno je da ja imam dobru harmoniku kuci i da nigde ne zurim. Muzika je moja ljubav al ja nisam profesionalac,uz harmoniku sam odrastao i ona zauzima posebno mesto u mom zivotu. Pozdravi MileGuerinni nisi mi nista rekao u vezi slika i o tvom misljenju o Dallape Supermaestro,da li si imao priliku da je sviras?
dack je offline   Reply With Quote
Star 02.11.2008, 20:08   #35
dack
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 02.04.2004
Postovi: 15
Downloads: 64
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
dack befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Burli Pokaži Post
Sorry za off topic, @dack sad bi nekad oko Nove Godine Šuka trebao organizovati muzičku zabavu u B.Bašti pa eto prilike da se vidimo...
Burli,videcu sa Nikolom pa ce me on obavestiti kada bude ta zabava,u svakom slučaju ćemo se čuti!Poydrav od Dače!
dack je offline   Reply With Quote
Star 02.11.2008, 21:52   #36
MileGuerrini
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 01.07.2008
Postovi: 110
Downloads: 26
Uploads: 0
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 5 puta u 4 Postova
MileGuerrini befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od dack Pokaži Post
Hvala MileGuerinni na popruci i tvom misljenju,nadam se da cu je i ja skoro probati i da cu tada imati neko misljenje,ovako samo zivim u iluziji i slusam razne price o tom cudu. Bitno je da ja imam dobru harmoniku kuci i da nigde ne zurim. Muzika je moja ljubav al ja nisam profesionalac,uz harmoniku sam odrastao i ona zauzima posebno mesto u mom zivotu. Pozdravi MileGuerinni nisi mi nista rekao u vezi slika i o tvom misljenju o Dallape Supermaestro,da li si imao priliku da je sviras?
E da, krasna harmonikica, mada mi nije jasno kako ima bijele basove kad sve stare supermaestro imaju crne, no nema to veze!
probao sam nekoliko takvih, sve su lagane, i prekrasan ton!
Ja osobno vise volim Guerrini, imaju onako tvrdji ton i glasnije su, ali to je stvar ukusa! Dallape su umiljatije, a one sto sam probao ni jedna nije tako stara kao tvoja, zato vjerujem da je ova "opasna"! To ti cuvaj! A ako si navikao na dobru harmoniku i na kvalitetnu klavijaturu (TR, Triton, T3, DX11...)
Onda ti se nece svidit Rolandova harm... SUPER JESTE; ali da se razumijemo, moje misljenje, za balkan, JOK!
MileGuerrini je offline   Reply With Quote
Star 02.11.2008, 23:53   #37
dack
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 02.04.2004
Postovi: 15
Downloads: 64
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
dack befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nema bele basove,to je zbog svetla u uglu,ima bas zute basove i po tome se prepoznaju stare harmonike. Ma ne mogu da je vise hvalim,ali stvarno je ekstra. Ja trenutno sviram aranzer korg pa60,imam je vec odavno i bas sam se navikao na tu klavijaturu. Videcu da u skorije vreme odem u Beograd da pogledam FR-7 harmoniku ba cu ti se javiti sa utiscima. Puno pozdrava!
dack je offline   Reply With Quote
Star 28.11.2008, 10:48   #38
siwaefigli
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 28.11.2008
Postovi: 5
Downloads: 5
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
siwaefigli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav!
Bez problema i straha možeš isprobati i kupiti novu Siwa e Figli, danas sam vrh kvalitete gradnje harmonika. Binci tonovi, vrhunska izrada...nije za..bancija već ozbiljno
siwaefigli je offline   Reply With Quote
Star 28.11.2008, 12:00   #39
skoricnik
Moderator
 
skoricnik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.05.2006
Mjesto: Backa Palanka
Postovi: 1.461
Downloads: 4052
Uploads: 22
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 177 puta u 167 Postova
Instrumenti: Ketron AUDYA5, Roland Fantom-S
skoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblick
skoricnik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Siwu - Nikad ne bih uzeo, ni da mi daju za dzabe...


Guerrini,Dallape, Scandalli, Settimio Soprani, Ballone Burini - To su harmonike...

@siwaefigli kolega, prati datum
__________________
www.yu-midi.org - Pravi sajt za prave muzicare!
skoricnik je offline   Reply With Quote
Star 28.11.2008, 12:20   #40
Ahmoxl
Drugar foruma
 
Ahmoxl's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2007
Mjesto: austrija
Postovi: 81
Downloads: 524
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Interesi: muzika samo muzika
Ahmoxl befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Ahmoxl pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Kolega trazi sebi bolje polovnu Guerrini Superrior 2 da je dobro ocuvana i to iz krajnjih 80 tih godina bices sretan sa tim modelom, ako bas hoces da kupujes novu onda kupi sebi BELTUNU!
Ahmoxl je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
harmonike, kupnja, nove

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije