Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 19.10.2023, 14:54   #11
tdamir66
Vredan član društva
 
tdamir66's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.11.2013
Mjesto: Sl. Brod
Postovi: 119
Downloads: 544
Uploads: 17
Rekao HVALA: 33
Zahvalili mu 15 puta u 14 Postova
Instrumenti: Pa600 ...Tr.
Interesi: informatika
tdamir66 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od flosarka Pokaži Post
Da kako ti napisao tdamir66 možeš kupiti Usb jedinicu za čitanje disketa nije skupa.Isto tako možeš u klavijaturi zamjeniti Flopy jedinicu sa Usb flopy emulator u kojeg staviš Usb ključ i čita sa njega.Usb emulira 100 disketa odnosno ima 100 blokova veličine jedne diskete.
Ja gore pišem eksterni USB čitač umjesto Floppy ....ima kupiti eksterni Floppy čitač koji ima usb priključak tako da se može priključiti na svako računalo i sa njega sve prebaciti na diskete.....ali i on košta oko 35 eura....onda je bolja solucija uzeti Gotekov Floppy USB emulator....izvaditi Floppy iz klavijature ...i ubaciti njega, i onda ima ima se mir ....
Ja sam ih ugradio par komada i svi su radili ....neki kineski divlji sam proljetos ubacio u Pa50....i radio je bez problema ....
Skinuo program ver. 1.4.....jer stara verzija 1.3 je mogla do win 7.....
tdamir66 je offline   Reply With Quote
Star 21.10.2023, 01:57   #12
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od tdamir66 Pokaži Post
Ja gore pišem eksterni USB čitač umjesto Floppy ....ima kupiti eksterni Floppy čitač koji ima usb priključak tako da se može priključiti na svako računalo i sa njega sve prebaciti na diskete.....ali i on košta oko 35 eura....onda je bolja solucija uzeti Gotekov Floppy USB emulator....izvaditi Floppy iz klavijature ...i ubaciti njega, i onda ima ima se mir ....
Ja sam ih ugradio par komada i svi su radili ....neki kineski divlji sam proljetos ubacio u Pa50....i radio je bez problema ....
Skinuo program ver. 1.4.....jer stara verzija 1.3 je mogla do win 7.....
Tako je.Baš sam to hteo da kažem.Na Korgovima barem koliko sam ja menjao radili su baš svi nije bila bitna firma.Jedino na nekim starijim modelima Yamahe morao sam staviti prekidač jer nije hteo da pročita drugi blok.Prekidač stavio sam na OF pa ga opet uklučio na ON i onda je pročitao sledeči blok.
Ako ne bi stavio taj prekidač moralo bi se gasiti i opet upaliti klavijaturu a sa prikidačem ona misli da je tako.
Da ispočetka program za Usb emulator podupirao je za izradu Usb ključa XP na Win7 čitao je i moglo se kopirati na blokove jedino što na Win7 nije hteo da izradi blokove na ključu.Sa novijim programima radi na svim Windows.
flosarka je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:17


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije