Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

 
 
Alati tema Display Modes
Star 02.03.2009, 11:11   #11
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 980
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od HUZO Pokaži Post
nazalost boje se nemogu ubacivati unutra jer je ovo entry model i nema puno funkcija....da sam znao da je klava takvo smece nebih je nikad kupio....
Kolega,i ja bi se na čas pridružio ako dozvolite.Jedan moj drugar prije pola godine donese iz Njemačke klav,kad ono psr'500, i zovne mene da mu nesto pokažem,inače je baš početnik.ja već 7-8 g svirama na PSR modele,ali TO kad sam vidio, stvarno sam zinuo,glava me je zaboljela dok sam provalio osnovne stvar, a neke neću ni dok sam živ.I tako ti ja mom prijatelju kažem,ajde ti brate Stevo,to lijepo prodaj da te glava više ne boli,i tako ti to moj drug proda i kupi psr-1500,iako to u biti nije loš klavijatura,jer loše NEMA,kao ni one stvari,pogotovo za onog ko radi na fajlove,ali je brate zbilja kommplicirana,mali displej,duple funkcije na pojedinim dugmicima...ali.Velike pozdrav svim forumašima.
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
500, boje, kako, psr, staviti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 19:00


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije