Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 25.11.2018, 15:11   #81
grico
Vredan član društva
 
grico's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.03.2018
Mjesto: Omiš
Postovi: 141
Downloads: 381
Uploads: 7
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: PSR S970
grico ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Lipo je kad skužiš di si griješio..i evo iskreno nebi uspio sam da mi nije @romario pomoga strpljivo korak po korak i hvala mu na tome !!!...u biti pomoga mi je sve...al iz predhodnih mojih upita nisam bio svjestan di sam griješio..
Prva stvar koji sam griješio nisam stavio ID..kao što je i @casper naveo...
kopaj po klavijaturi traži ID..ja mislio triba upisivat negd neke brojeve
Fora je kod ovakvih stvari da ti baš sitnica neka fali i onaj koji ti objašnjava e baš ta sitnica zakoči cili postupak..jer je ne razumiš

mada moram bit iskren da je @casper izravno temeljit i precizan..al đaba kad ne razumiš šta čovik govori..
ja osobno nisam razumio ništa.... kako sam mislio to sve priko sticka ubacivat nisam sredio stick..i tu je onda nasta cirkus


al da se pohvalim eto uspili smo..sad moram ja to malo sam par puta ponovit da mi uđe u glavu postupak..kasnije će to ić...al sad kad sam ovo uspio..plašim se da ću bit dosadan jer puno opcija mi se sad već vrti po glavi...uglavnom krenio sam..
al zamalo da nije čekić radio...ne ulazi u glavu...neće i neće...al bitno da je fajl uša u klavijaturu
Grafički Fajlovi
File Type: jpg 46688954_2053927474724587_7660548487129333760_n.jpg (157,9 KB, 30x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg 46769569_298794034064059_127388751474196480_n.jpg (131,1 KB, 30x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg 46801420_270859270296768_2485563106806202368_n.jpg (229,2 KB, 30x skinuto)
Highslide JS
File Type: jpg 1212.jpg (152,8 KB, 31x skinuto)
Highslide JS
grico je offline   Reply With Quote
Star 25.11.2018, 15:30   #82
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sad ti to lijepo ponavljaj par puta
Citat:
sad moram ja to malo sam par puta ponovit da mi uđe u glavu postupak

a kad opet zapne, nemoj više niti pitati na forumu, jer ... @romario će ti objasniti korak po korak.
casper je offline   Reply With Quote
Star 25.11.2018, 15:35   #83
romario
Stvarno kod kuće
 
romario's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.12.2004
Mjesto: Vinkovci
Godina: 52
Postovi: 1.294
Downloads: 1905
Uploads: 8
Rekao HVALA: 113
Zahvalili mu 111 puta u 107 Postova
Instrumenti: cantus IV
romario befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
romario pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Grijesis @casper
Na forumu sve to vec pise,nekoliko puta objašnjeno.
Znaš da je usmeno to lakše objasniti, a kako smo oba slobodni danas, riješili smo taj problemcic u hodu.

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
romario je offline   Reply With Quote
Star 25.11.2018, 15:52   #84
grico
Vredan član društva
 
grico's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.03.2018
Mjesto: Omiš
Postovi: 141
Downloads: 381
Uploads: 7
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: PSR S970
grico ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

i da se nadopunim..ovaj sad fajl PSR-S970_PackInstallData.ppi..šta ću i di ću sad s njim ??njega mogu preimenovat sad kako ja hoću...on je sad u klavijaturi....
a kako se radi o SFX efektima kako da ja sad napravim jedan svoj..jer ima jako dobrih efekata...nije valjda da moram svakog poslušat i zabilježit na kojoj je tipci
Dodato:
Pojilo mi pola objašnjenja koje sam napisa kao obrazloženje..i sad mi osta samo upit...

Promijenjeno od grico (25.11.2018 u 16:04 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
grico je offline   Reply With Quote
Star 25.11.2018, 16:30   #85
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Jeli normalno da mi u YEM-u pokazuje da mi svi packovi koji su ucitani zauzimaju nesto menje od 700 MB, a kad sam izradio .cpi on je velik 1.2 GB?

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline   Reply With Quote
Star 25.11.2018, 17:07   #86
tyros2
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 25.10.2005
Mjesto: USA
Godina: 53
Postovi: 617
Downloads: 930
Uploads: 15
Rekao HVALA: 162
Zahvalili mu 114 puta u 108 Postova
Instrumenti: Yamaha psr A-5000
tyros2 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od Darkon Pokaži Post
Ali nisu ovo jedini .uvn fajlovi koji ne dozvoljava u YEM-u čekiranje za s770... Dešavalo mi se i kod nekih .uvn sa Tyrosa 3...u stvari kod vecine... Takodje, custum voices sa T5 u ppf formatu.. Ni jedan ne dozvoljava... Bas sam se smorio... To je semplovani bubanj, bas dobro zvuci, posebno doboš...
Dodato:
Dobos je semplovan na 4 layera, ako sam dobro razumeo... Bas je vrhunski... Ima li ko ideju kako da ga osposobim?
Da pojasnimo malo ovaj problem:

PSR-Serija ima mogucnosti lodanja CUSTOMA putem PPI/CPI samo ako su ti VOICES/DRUMS napravljeni od EXTERNIH samplova.


Tyros5/Genos imaju mogucnosti lodanja CUSTOMA putem PPI/CPI ako su napravljeni na bilo koji nacin: samo od Internih,samo od EXTERNIH samplova ili MIX-om internalnih/Externih.


Znaci u tvom primjeru kolega "Darkon" to sto pokusavas da ubacis ima u najmanju ruku jedan interni voice i zbog toga ti YEM nece niti ga markirati i sve dok ne izbrises interne udaraljke u tom drumu i da ostanu samo Externalne ti neces biti u mogucnosti da ubacis taj Custom drum.


U jednom periodu sam imao PSR-A3000 i Tyros5 i sve ovo u prethodnim pisanjima sto ste naveli se upravo meni desavalo. U YEM-u sam imao instrument info i od A-3000 i od T5.Svaki custom sam mogao da ubacim na T5 dok to nije islo kod A-3000 iz jednostavnog razloga ,svaki custom voice/drum koji je imao bilo sto u sebi interno nije ga YEM cekirao na A-3000 opciji.

Upravo zbog ovih stvari sam odustao od PSR serije i kasnije sa T5 presao na Genosa.


Pozdrav
tyros2 je offline   Reply With Quote
Star 25.11.2018, 17:32   #87
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Eto potpunog odgovora, i tužne istine za Drakona. Rješenje je slijedeće; upisati pojedinačno UVD u neki Tyros 4, pregledati koji su elementi interni i onda sve do jednog obrisati. Znači, ostaju samo Custom elementi i takav uvd će se bez problema upisati u psr.
casper je offline   Reply With Quote
Star 25.11.2018, 19:30   #88
Darkon
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 04.11.2018
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Darkon ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Uh... Sad mi sve to zvuči logično.. @Casper Jel to znači da mi ne možeš pomoći nakon otkića ove surove istine?
Dodato:
Dopisao bih jos jedno vrlo bitno pitanje ali ne smem, ljutice se Casper😁

Promijenjeno od Darkon (25.11.2018 u 19:33 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Darkon je offline   Reply With Quote
Star 25.11.2018, 21:26   #89
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne, ne mogu ti pomoći s ovim materijalom koji si mi posalo jer je on takav kakav jest. Ono što znam, postoji isti koji se može upisati u psr. Ja ga nemam ali da ga i imam, ne bih ga dijelio jer to ne bi bilo korektno prema onima koji su ga radili.

Caspera se ne moraš bojati . A i nisam niti nešto posebno ljut. Više sam razočaran i to na samoga sebe jer sam budala koja u želji da pomogne drugima, potpuno zanemari činjenicu da postoje ljudi koji su lijeni pročitati odlomak od četiri (4) rečenice. A trebao/mogao sam odmah znati po njihovim pitanjima ( i ti spadaš u tu kategoriju) da je tako.



Pa ti sad pitaj bez ikakvog straha, a odgovor će biti u skladu s gore izrečenim razmišljanjem.
casper je offline   Reply With Quote
Star 25.11.2018, 23:09   #90
Darkon
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 04.11.2018
Postovi: 29
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Darkon ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ne radi se o lenjosti...Pretpostavljam da ima sve napisao o pises, samo sto mi vreme prolazi tako brzo, a ovo sa s770 ide tako sporo... Celi vikend sam proveo u instaliranju ppi ispoprobavanju boja, deinstaliranju i tako u krug samo da bih odabrao materijal za tih 158mb...jako sporo i komplikovano...a gde su tek podesavanja boja, pa ritmova, pa registracije koje pretstoje... Ko god svira Yamahu, mislim da me razume...Kad se samo setim koliko vremena sam proveo pokusavajuci da od s650 koji sam pre toga imao napravim nesto... Izvinjavam se ako sam bio dosadan, ali si mi do sada mnogo pomogao i skratio vreme sa svojim odgovorima.. Naravno i ostali tyros2, Landison, romario...Volim muziku, a bavim se skroz drugim zanimanjem u zivotu i jako malo vremena mogu da odvojim za yamahu... Eto, ako me neko razume...Nisam sigurno jedini
Darkon je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 02:44


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije