Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 17.11.2010, 00:12   #11
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Nedim je uvek bio aktivan, ali retko kada da je konkretno pomogao ljudima.
Jedino kada se dešavalo da zaista pomogne je kada hoće da pokaže da zna nešto bolje od tranzita ili nekog drugog ko se bavi sličnim stvarima kao on.
Tada mu se, verovatno slučajno, omakne.
Bivao je banovan više puta, mada bivali su banovani i drugi.
Čak i neki moderatori.
Ljudi, generalno, ban shvataju kao neku kaznu, povredu sujete ili ne znam ni ja šta.
Ban služi, jednostavno, da se spreče mogući budući problemi, i da se pomenutom članu odvoji neko vreme neaktivnosti na forumu, kako bi sam seo i razmislio u čemu je problem.
Nedim je imao isuviše šansi, koje je svaki put prokockao.
Najviše mu je opraštano zato što je jedan od najstarijih članova sajta.
Malo i zato što su ljudi, koje ja lično zaista cenim i čija reč se na ovom sajtu zaista uzima za ozbiljno, urgirali za njega.
Nakon poslednjeg bana su i oni "oprali" ruke od Nedima.
Već je taj trebao biti trajni, ali smo Vule, Milanče i ja odlučili da njemu i još par "trajno" banovanih damo još jednu šansu.
Više fleksibilnosti, od ovoga, ja ne znam ko bi mogao da pokaže, zaista...
Ako me računica dobro služi, mislim da su SVI ti, koji su dobili drugu šansu, istu prokockali jako brzo.
Nedim se i zadržao neko vreme, zato što je retko dolazio.
Ovi su svi bili banovani nakon najviše mesec-dva.
Neki ljudi, valjda, smatraju da ne treba da se menjaju uopšte.

@korg18
Mogu li znati šta je to Nedim u

@EmirTotic
Nekada nezahvalnost zna da povredi, a nekada jednostavno čovek prekine da obraća pažnju.
Nedim nije loš čovek, daleko od toga, samo ne zna da se ponaša u društvu.
Moguće da se preterano osamio u studiju, pa da je zaboravio kako treba da se razgovara sa ljudima.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline   Reply With Quote
Star 17.11.2010, 00:31   #12
baltik79
Vredan član društva
 
baltik79's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.01.2009
Mjesto: Södertälje
Godina: 45
Postovi: 273
Downloads: 1074
Uploads: 39
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 45 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa4X i Kurzweil PC3K6
Interesi: Pjevanje i sviranje
baltik79 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
baltik79 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja sam medju relativno novijim clanovima foruma,uz sviranje imam jos jedan posao kao vecina nas,porodica je tu, tako da nestizem nekad i duze vremena sjesti za komp pa da cesto pratim desavanja na forumu.Sto se tice Nedima i svega recenog;ja sam sljedeceg stava:
Nemoj mi onu staru:Zlatom pise-go...... zapecati!
Kao sto rece Vaxter (cini mi se), imam osjecaj da Nedim zeli da privuce paznju na sebe ili je bas toliko negativna osoba.Neznam ga licno kao ni Vaxtera.Koliko vidim iz njegovih postova,Vaxter je veliki pozitivac i kad je njemu izvukao covjek zivac onda se tu nema sta reci.Neka mi Nedim nezamjeri,ali stvarno je krajnje bezobrazan njegov rjecnik i cini mi se da je on samo jedan vise dignuti trgovac stajlova,fajlova....
baltik79 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio baltik79 za ovaj koristan post:
lagunabend (17.11.2010)
Star 17.11.2010, 01:57   #13
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Smatram i licnim neuspehom pokusaj da se pojedinci ranije udaljeni sa foruma zbog pravljenja nereda (sto rece Vaxter,svi smo se zalozili da im se pruzi sansa) ponovo vrate i dobiju jos jednu sansu,i svi su je listom prokockali...Nedim je jedan od njih a ostale ne bi imenovao,prepoznace se sami
  Reply With Quote
Star 17.11.2010, 02:21   #14
milanceshow
Nishki
 
milanceshow's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.12.2007
Mjesto: Srbija,Nis-Prokuplje
Postovi: 1.332
Downloads: 538
Uploads: 16
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 83 puta u 69 Postova
Instrumenti: Roland E80 i FantomG
Interesi: Heklanje....
milanceshow ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
milanceshow pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Jesmo se mi slozili da vratimo njih na sajt,ali je to bila velika greska.

I pored dobre volje, sa zeljom da se uspostavi normalan odnos sa ljudima koji su pravili probleme na forumu,oni su tu priliku prokockali.
I sa nadom da ce isti uvideti dobru nameru administracije i samim tim promeniti svoje ponasanje na forumu.To se nije desilo!

Naravoucenije:Vuk dlaku menja,ali cud nikada!

Takodje smo Vule,Vaxter i Ja naucili nesto iz cele ove price!
__________________
Click for Niš, Srbija Forecast
milanceshow je offline   Reply With Quote
Star 17.11.2010, 02:22   #15
negovan
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 08.07.2009
Mjesto: Kacarevo
Postovi: 178
Downloads: 498
Uploads: 20
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 32 puta u 30 Postova
Instrumenti: korg Pa3x i dallape
negovan befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo citam temu, pa i ja da kazem nesto. Meni, iskreno, ovakva prepucavanja nisu za ovaj forum. Jednostavno, dosta deluje neozbiljno. Kao sto kazete da postoji pravilnik, onda neka bude po njemu, pa ako treba da se trajno banuje neko, banujte ga, a ne da citamo ovo. Nisam stari clan i stvarno ne znam sta je bilo pre toliko godina, ali onaj ko se danas uclanio, ne mora prva procitana tema da mu bude ova. Nemam ni mnogo postova, nadam se da ni ovaj post nece uci medju njima, jer ovo po meni nije adekvatna tema za to. Toliko od mene. Pozdrav
Postovano sa mobilnog uređaja
negovan je offline   Reply With Quote
Star 10.01.2011, 02:03   #16
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ma sta ovaj lik basa????! Evo moram i ja napisati nesto, slucajno naletih na ovu temu, ne znam ni kako..... Posto je "postovani gospodin" jako kulturan vidim, i to sto kazete 2.403 posta a 18 zahvala cudno, mozda je ovaj lik stvarno izet fazlinovic-kao na avataru (puko, nije dobar u glavu, mozda je pio dok je ovo pisao sve) svasta, nije mi jasno evo nigdje nema njegovog potpisa u ovim instrukcijama navedenim, sta basa(prica gluposti) ovog covjeka treba iskljuciti potpuno sa sajta, trebali bi uvesti u forumu opciju "KUTAK ZA SIZOFRENICARE" i stavit samo njega. Osobno moj komentar na forum, je sljedeci! Upoznao sam i upoznajem dosta ljudi koji su jako dobri, plemeniti, imamo iste interese......... Iskerno ovo je moj prvi forum na kojem sam uclanjen, nikad prije nisam bio niti na jednom forumu, i onda odjednom, kada sam od kolege (navest cu ime clana) matrix_mo saznao da je ovaj sajt jako dobar za glazbu odmah sam se uclanio, nisam to mogao prvih par puta(mjesec dana) jer je sajt bio preeeezauzet tj. prepun! Kontam hajd sta fali, ima dobrih stvari za klavijaturu poskidat cu sve, pa ko ga sisa........ Jest, bilo je tako dok nisam vidio sto se tu desava...... Pravilnik,administracija,moderatori.......... Sve je po p.s.-u! Jednom prilikom idem sa curom s mise i dobaci mi jedan poznanik "vidio sam da su te bannali na yu" ja stojim i gledam nije mi jasno, kad ono dellboy i govori mi pridrzavaj se pravilnika i sve ce bit u redu, nisam ga do tada iskreno niti procitao........ Danas znam u priliku sve na pamet! Hajd proslo je malo vremena i vidim da taj sajt nije samo zezancija (ono, ima stvari ja cu poskidat i to je to), tu ima dosta korisnih stvari, dosta dobrih informacija (BESPLATNIH) tipa, kako napravit ritam, kako napraviti sempl, itd itd itd........ Onda svatih koliko ovaj sajt meni nudi mogucnosti da ja PROSIRIM SVOJE ZNANJE ne samo u kategoriji glazbe nego tu su i kvizovi i svasta nesto...... Mnogima je ovo glupost sto pisem, sto jest... al za mene jako znacajno...... nema jutra kad se probudim da prvo ne uradim prije nego sto se "prekrstim" da ne udjem na forum, da vidim sta ima novo, ima li ista zanimljivo, mogu li kome pomoc, mogu li dobacit neku salu u VICEVE...... Mladi IMAJU STA VIDIT, imaju vidit kako ljudi ovdje pomazu jedni drugima, kako uce jedni druge.......... Nadam se da ovo nece utjecati ni na koga! Samo zelim reci svima kako je ovaj sajt ne odlican nego ODLICANFENOMENALANMALTENEFANTASTICAN! I zelim svim ljudima koji su u Administraciji reci samo jednom rijecju HVALA VAM! Hvala vam sto ste stvorili "novu UDRUGU GLAZBENIKA" ovo je fenomen! I OVAJ SAJT NUDI DOSTA TOGA, od zezancije do korisnih i ozbiljnih stvari! I jos jednom da se zahvalim svima na razumijevanju pogotovo Dellboyu koji me usmjeravao kako sta gdje, vaxteru,vuletu,acekorgu.... i clanu matrix_mo za prijedlog web sajta...... ma ja bih jos stosta nesto pisao. al et... sutra mi pocinje fax pa moram spavati eto moji ljudi znam da sam malo pisao gluposti al to je moje misljenje! I SAVJET OVOG LIKA ISKLJUCITE TOTALNO(odnosi se na BasariSudios)! NE TREBAJU TAKVE BUDALE NA SAJTU! uffffff jesam se nazivcirao! YU-MIDI RULEZ!!!!!! veliki pozdrav svim ljudima dobrog srca!!!!
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:22


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije