Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Tema zaključana
 
Alati tema Display Modes
Star 09.01.2011, 23:24   #1
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard Pomoc! Nestali ritmovi

evo ovako, pravim sebi u klavijaturi spisak pjesama, znaci od 1 ritma npr. rumba pravim pjesme u jednom Fav. (npr Fav.2. sve su rumbe, al promjenim naziv npr. kafanska pevacica) i evo sad ucitam nesto na kljavu i hocu da odsviram pjesmu neku bezze, na disco ritmu, kad ono sve gdje su mi biili disco estam ritmovi(preimenovani) izbrisali se a toliko sam se trudio da poslozim boje za njih sve mic po mic.......... zna li netko u cemu je problem????????? probao sam i restartirati kljavu al nista ah da u pitanju je korg pa2xpro!
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline  
Star 09.01.2011, 23:51   #2
Korg-Pa800
Vredan član društva
 
Korg-Pa800's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.08.2009
Mjesto: Tuzla - BiH
Postovi: 129
Downloads: 127
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 19 Postova
Instrumenti: Korg Pa800,Pigini De Luxe,Klavir
Korg-Pa800 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Druze koliko sam te razumio tebi su se izbrisati ritmovi iz odredjene bank-e koju si ti preimenovao.
Eh sad,ti si napisao da si prvo sredio klavijaturu pa onda nesto poslije ucitao i ritmovi nestali.
Predpostavljam da si ucitao nesto novo u klavijaturu?Ako jesi onda ti je zasigurno moralo sve staro pobrisati.
Nadam se da smo se sporazumjeli.
__________________
Korg-Pa800 je offline  
Star 10.01.2011, 00:14   #3
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

eh druze, ja sam vako radio umjesto na fav.1. napisao sam beat(sve pjesme sto idu na to) kontas, pa na umjesto fav.2 disco estam (sve pjesme koje idu uz to) pa umjesto fav 3 grcka dvojka(pa sve pjesme koje idu uz to) kontas............... i sad udjem u ovaj fav2 ili ti ga moj disco estam i vidim nigdje ni jednog ritma kontas....... izbrisalo se, a ja sam vako radio od 1 ritma kopirao i pisao nazive pjesama i preuredjivao ih, npr. veceras je nasa festa(pjesma), spremio svaku boju posebno na sts1 harmonika sts2 tamburica+strings............. i tako za svaku pjesmu posebno....... i sad udjem i vidim prazno sve znaci 32 pjesme su mi se pobrisale odnosno 32 ritma koja sam tu stavio! to je problem! a tebi hvala puno!
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline  
Sledeći član vam se zahvalio mirandess za ovaj koristan post:
ELKO (12.01.2011)
Star 10.01.2011, 00:39   #4
pedjajazz
Vredan član društva
 
pedjajazz's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.03.2008
Mjesto: Serbia
Postovi: 229
Downloads: 323
Uploads: 0
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 40 puta u 33 Postova
Instrumenti: accordion, keyboard, tenor sax, piano & guitar
Interesi: Nakon duge neprofitabilne jazz karijere, interesi su samo tezge i svadbe i punolestva,.......
pedjajazz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
pedjajazz pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Slusaj druze, kreni od pocetka sa redjanjem tj. memorisanjem ritmova po zelji.
Ali, vrlo bitno je to da kada kopiras ritmove to uradis samo na user mestu br taj i taj,.... Razumes,... ti si predpostavljam kopirao ritmove u banku 1, i tako svaki put za svaki ritam,... sto znaci da samo jedan ritam ti se nalazi u banci,... a ostali ga zamene kada to iskopiras ponovo,.... itd
Znaci izaberi ritam i postavljaj ga preko open dugmeta na zeljeno mesto, user style 1 bank 3 naprimer a ne na ceo use,...Srecno

Promijenjeno od pedjajazz (10.01.2011 u 00:41 sati)
pedjajazz je offline  
Star 10.01.2011, 01:24   #5
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ma ne, znas sta sam ja radio. Na favorite spremao....... npr fav.1. pa 32 ritma gdje su bitovi ( ovo pravim set dalmatinskih, zabavnih pjesama) kontas a sve sam ritmove spremao na Fav.6. (rumba ************, disco estam, grcka dvojka, 8 beat, 16 beat....) i iz toga samo copy paste i prepravljao i dodavao boje. kontas, to mi sluzi kao songbook ali bolje 10 puta, po meni....... vec sad pravim to jer imam dogovorenu svirku u makarskoj za ljeto, pa moram te dalmatinske i zabavne sredit......... kontas... hvala ti, evo poceo sam skroz ispocetka praviti
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline  
Star 10.01.2011, 01:39   #6
Ace
White Noise
 
Ace's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.08.2009
Mjesto: Skopje, Makedonija
Godina: 33
Postovi: 1.693
Downloads: 1229
Uploads: 32
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 367 puta u 330 Postova
Instrumenti: Korg
Interesi: Muzika, Informatika, Matematika, Fizika, Elektronika...
Ace ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Mirane, ti si umesto samo jedan ritam koji si hteo dodati u ta banka, ucitao cela banka koja je sadrzila samo taj jedan ritam. Tako je klavijatura ucitala taj ritam, a ostale lokacija ispraznila zato sto banku koju si ucitavao je imala prazne lokacije.
Trebao si kad si stisnuo na banku da ides prvo OPEN pa LOAD.

To je to, sad nema povratka, moras sve iz pocetka opet i oprezno sledeci put.
A posto drugo resenje nema, temu cemo u LOCK, jer nema sta da se pise, da ne trpamo postove nepotrebno
__________________

Evil is just a point of view

Ace je offline  
Sledeći član vam se zahvalio Ace za ovaj koristan post:
mirandess (10.01.2011)
Tema zaključana

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 03:11


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije