Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Svaštara

Svaštara Pravo mesto za sve ono što nema svoje mesto...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 03.12.2006, 14:29   #21
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Joj brate i ti s tim malim muzičarom...Doduše svaka čast da je mali u tim godinama napredovo i da ima dobre instrumente ali prijatelju nisi ti gledo male cigice iz Makedonije...To su djeca od 8-10 godina koji sviraju do jaja...Dakle dođe ti klinac pa kad razveze klarinet i složi skalu hoćeš na dupe pasti-onako neki u cjelom muzičkom stažu ne postignu...Doduše ima njih više samo da niko još nije odkrio njihovog talenta kako bi ih publiciro kao ti svoga...Svako poštovanje,ako bude redovno vježbo ima da bude odličan svirač...i ja kad akobogda dobijem sina,ima dok prohoda da mu kupim harmoniku pa nek svira ...pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 04.12.2006, 00:32   #22
Vlajko
Drugar foruma
 
Vlajko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.05.2005
Mjesto: Germany
Postovi: 88
Downloads: 121
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Vlajko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

alo narode,
ja koliko vidim ovaj post ima isto da zavrsi pod kljucem
ukusi su razliciti i bezveze je uporedjivati ljude jer svako ima neki svoj stil. evo naprimer ona Amzina svirka je po mom vise nego bezvezna a neko se kune u njega. ono sto on pici gore dole po klavijaturi su nista druge nego dobro uvezbane skale i to sve na isti kalup. jos kad ukoci onaj mali prst...jooj. nek on brate uzme pa nek odsvira jedno kolo kako je bog rekao pa da vidimo ... kad bude nesto od kemisa, kodica ili patala odsvirao onda nek se javi.

nevezano za amzu ali meni se licno i nesvidja ovaj sad kao moderni tursko-arapski stil koji je dosta zavladao nad nasim podnebljem. a pretezno su demo snimci tog zanra. a po pitanju i pesme i svirke, kad vidim sta je jedan Kemal Malovcic (za mene jedan od najboljih pevaca svih vremena ) ovih zadnjih godina uradio, pa to je samo da covek place. uzasno. pa oni u iraku lepse zvuce !

ali kao sto sam rekao ukusi su razliciti.

pozdrav
Vlajko je offline   Reply With Quote
Star 04.12.2006, 01:12   #23
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Vlajkane,onaj stil što ga je sviro Južni Vetar sa Kemom,Miletom,Šemsom,Draganom i našim SINANOM,više nema...Ljudi su prije 20 godina sa krntijama pravili tako melodične i odlične zvukove i ritmove,a da ne govorim o tehnici sviranja...A ovo danas imamo razne tehnologije pa ni 10% ne možemo da pokupimo od njihove kvalitete...Ovaj novi turbo folk (grand,gold,renome,itd...) ovo je sramota za balkan...Al eto šta ćeš...A za oriental moraš imati osjećaj-nije to tek tako...Ali mene to baš i ne vuče-ja radije volim Južnjački melos sa čitim trilerima i čistom tehnikom svirke a malo ko danas zna fino i čisto da odsvira neki JuVe fošpil...Većina ih mućka s oni pitchem...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 04.12.2006, 01:15   #24
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nisam lično vidio Amzu kako svira jedino imam jedan video posnetak od njega i slažem se da čovjek perfektno svira i ima dobru tehniku baš kao ja.
flosarka je offline   Reply With Quote
Star 04.12.2006, 01:17   #25
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ej ti čefur ...A si ti slovenc al si prov južnjak?Dj če maš kej cajt pošl mi na PM MSN pa da se mau slišva pa da izmenjava izkušnje,mogoče kake stvari za muzko al pa nasploh da mau pokramljava kot dva prjatla glasbenika...Ajd piš kej ne morm zdele spat ...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 29.03.2008, 12:14   #26
Pilence81
DJ i Maskota!
 
Pilence81's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.03.2008
Mjesto: Bucic/Prokuplje
Godina: 42
Postovi: 26
Downloads: 141
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Mikrofon :)
Interesi: Picim redom i belezim kredom!
Pilence81 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Pilence81 pošalji poruku preko MSN messengera Pilence81 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Jos uvek nisam cula nekog da me toliko odusevi svirko da kazem "E ti si vrh"
__________________
Pilence81 je offline   Reply With Quote
Star 29.03.2008, 12:26   #27
kljucko
Vredan član društva
 
kljucko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.09.2007
Postovi: 225
Downloads: 1072
Uploads: 10
Rekao HVALA: 2
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: G1000
Interesi: Sve sto je vezano za tehniku..
kljucko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Muhamed Sehic Hamic

Ne volim stil svirke kao Mica Nikolic i njemu slicni...Kao da slusam muziku sa video igrica,nema duse nimalo..
kljucko je offline   Reply With Quote
Star 29.03.2008, 13:58   #28
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ej ključko---Znam Hamića lično...Legenda od čovjeka i jarane...Doduše nije htjeo da mi proda neki material za V50,al nema veze on već ima razloge,ali imam jednu komparaciju.Kad pogledaš na Pinku snimak Šerifa uživo đe svira Hamić,Ćira,Damir i Šanjika (čini mi se da je i on) ustanovićeš koliko ko ima tehniku svirke...Dakle Ćira bar za 2 puta ima slađu ruku i svirku.Kad su svirali kolo za kraj,prvo ga malo Hamić ožego pa nastavio Ćira---Hamić je jadnik pokušo da mu drži tercu kod jednog kola al brate onaj toliko udrobio da trilerima d aje ovaj samo tukoakorde pošto nema tolike brzine...Inače što se tiče "Koladžija",Ćira je jedan od opasnijih muzičara koji PRAVILNO i čisto zna da osvira kolce...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote
Star 29.03.2008, 14:20   #29
kabi
Ovaj baš voli da kuca
 
kabi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.02.2006
Mjesto: Sad trenutno u svedsku a inace sam iz nisa
Godina: 41
Postovi: 415
Downloads: 1661
Uploads: 6
Rekao HVALA: 51
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: Korg M3 61,KORG TRTON CLASSIC HDD+interniHDD+MOSS-BOARD!!! ,KORGPA2X PRO,YAMAHA DX100
Interesi: Zenske naravno hehe
kabi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Reden Stefan 17 godina

Evo ljudi Najboljog klavijaturistu

click here to watch the video
You need to upgrade your Flash Player
On ima da predje Amzu za 1-2 godine..... Decko je iz leskovca,otac mu se zove Goran Kamberovic,on je pratio Zvonka Demirovica 10 godine,i otac je dobar samo mali je broj 1 danas..... Posle imate isto Bojan Bajramovic isto iz leskovca i Bojana Zekica...
A za dvojke za mene je cortan,nema sta... mislim samo malo ko se razume.......
kabi je offline   Reply With Quote
Star 29.03.2008, 15:38   #30
coke357
Drugar foruma
 
coke357's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.02.2007
Godina: 45
Postovi: 69
Downloads: 1126
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 17 puta u 16 Postova
coke357 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
coke357 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Da KABI tako je... Napokon da neko napise nesto pametno a ne samo Hamic Cira itd. To stoji da je Mica Nikolic ok ali kao ime i kao studiski muzicari uzivo svira dobro ali to je sve vise preslo u neku dosadu jer nemojte zaboraviti da je Mica izgradio ime u vreme dok niko nije ni znao za klavijature. Mica i Joca balja i niko vise naravno da su svi zapamtili Mica pa Mica. Meni licno muka vise od one njegove Flaute klikera i ostalog heheheh . Kosmajac je po meni odlican i kompletan klavijaturista

Pozz svima
__________________
TYROS 2
coke357 je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
klaviaturista, najbolji, vas

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:42


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije