Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 08.09.2013, 18:13   #1
milooskv
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 04.01.2010
Postovi: 30
Downloads: 109
Uploads: 3
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 9 puta u 6 Postova
milooskv befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Beitrag Savet za kupovinu Triton Extreme

Pozdrav svima! Resio sam da kupim Korg Triton Extreme pa me interesuje na sta da obratim paznju pri kupovini? Da li ima jos neke slabosti osim tastera i stranica? Kako da proverim da li je sve ispravno? Hvala unapred!
milooskv je offline   Reply With Quote
Star 24.09.2013, 18:43   #2
milooskv
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 04.01.2010
Postovi: 30
Downloads: 109
Uploads: 3
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 9 puta u 6 Postova
milooskv befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hej treba mi pomoc..da ne otvaram novu temu...Kupio sam triton extreme 76 i sve sam isprobao i sve je radilo,medjutim kad sam dosao kuci i u globalu isao na load preload da vratim fabricko stanje njegove fabricke boje su mi krcale i pucketale.Zakljucio sam da mi krce boje koje u oscilatorima vuku boje iz piano,new1,new2,best,a boje koje su iz ROM-a i RAM-a rade.Citao sam svuda i nasao sam da su to ustvari one exb koje se ugradjuju u studia medjutim extreme ima to fabricki ugradjeno sve,ali mi se ne vide jos 4 prosirenja tj orc1,2,vintage i synth.Procitao sam negde da su ta prosirenja ustvari ton generator 2 od 60 oscilatora.Da li je neko imao ovakav problem i da li mogu to popraviti negde?Hvala!
milooskv je offline   Reply With Quote
Star 25.09.2013, 10:56   #3
Moss
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 02.06.2013
Postovi: 4
Downloads: 0
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg Triton Rack,PA3X...
Moss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od milooskv Pokaži Post
Pozdrav svima! Resio sam da kupim Korg Triton Extreme pa me interesuje na sta da obratim paznju pri kupovini? Da li ima jos neke slabosti osim tastera i stranica? Kako da proverim da li je sve ispravno? Hvala unapred!
Pozdrav, pored tih slabosti, obrati paznju na Compact flash card, cesto se desava da dugme za izbacivanje kartice ne funkcionise, to obavezno proveri da posle ne bi bilo muke pri svakom vadjenju kartice!
Dodato:
Tak sad sam video da je i drugo pitanje od istog clana - sto znaci da je Extreme vec kupljen, u svakom slucaju, savet moze koristiti nekome ko namerava kupovinu iste klav. a nije toliko upoznat sa njenim slabostima.

Promijenjeno od Moss (25.09.2013 u 12:27 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Moss je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Moss za ovaj koristan post:
extraband1 (26.09.2013)
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 10:41


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije