Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 23.12.2012, 11:17   #1
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Roland Fantom Xa load-ovanje seta

Pozdrav svima.

Ovo je moje prvo pisanje na Vašem stvarno korisnom forumu iz razloga što ima tak puno kolega i poznavalaca..... Od nedavno imam Fantom Xa. DObio sam par setova i stvarno neznam kako da ih učitam. Do sada se nisam susretao sa solo klavijaturama. Zamolio bih nekog ko ima živaca da mi pojednostavljeno objasni kako da učitam set, a ja ću Vam reć šta zapravo imam od seta.

Dobio sam set koji ima dve stvari. Jedna je ,,Internal" (Roland i TMP) a druga je ,,Card" ( takođe Roland i TMP)

,,Internal" sam ubacio u memoriju klavijature a ,,Card" na memoriju kartice.

Da li je moguće da imam samo 64 user boje i to je to. Nešto kad klikam izbaci mi i drugu banku ,,Card" ali tu su neke boje katastrofa....?
Da li mi je potreban backup sa nečije klavijature ( video sam ovde na download backup ali na žalost ja nemam mogućnosti da download-ujem)?
Da li je potrebno još nešto učitat sa tog seta ili je jednostavno to to?

Naomenuću da je taj set što imam osiromašen i da je skoro toliko loš da ga je sramotno i svirat (kako mi je sam kolega rekao ali to je sve što ima)... ali hvala mu i na tome. Pitam se samo da li sam ja nešto propustio u učitavanju seta.

Molim Vas da mi izdetaljišete ukoliko mi objašnjavate učitavanje jer mi je sve na njoj strano. Čini mi se da neznam ni boje da izabiram....

Ukoliko mi je potreban neki backup da li bi mi neko od Vas pomogao da dobijem neki jednostavan set samo da mogu radit. Kada učita da jednostavno mogu svirat ( i da mi objasni kako se to učitava)...

Hvala Vam svima još jednom. Lijep pozdrav
rolandx je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Oznake
fantom xa, problem, učitavanje seta


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 12:29


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije