Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing

Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Ljubav & Seks

Ljubav & Seks Naslov je ovakav čisto iz estetskih razloga... Ovde dolaze i maloletni... Mlađima od 18 ulaz nije dozvoljen. Nije za svakoga... ;)

Odgovor

Alati tema Display Modes
Star 01.05.2019, 23:47   #81
Dell
Satriani

Dell's Avatar

Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Downloads: 532
Uploads: 9
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 319 puta u 272 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Dedera...

Dell je offline   Reply With Quote
Star 02.05.2019, 17:35   #82
kem
Drugar foruma

Registrovan/a dana: 24.12.2018
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 20
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: korg triton le
Interesi: srednjoskolac prva godina
kem ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Znate kako svi zamisljamo idealnu devojku pa joj dajemo najbolje atribute od raznih ljudi koje smo upoznali i tako kreiramo idealnu fikcionu osobu u glavi. I ja nasao devojku koja se poklapa mom opisu idealne devojke. I to je drugarica bila od ove. I sad posto je ova shvatila da me je razocarala kako bi ispala dobar drug (jer me ipak stvarno ceni ali kao prijatelja) rekla joj je sve najlepse o meni i da hocu da je upoznam. I mi se upoznali malo je sporo tekao razgovor jer uci 6 sati dnevno i ide u neku mnogo tesku skolu. Svira violinu. I posle tri dana kaze e iskreno da ti kazem imam neku komplikovanu situaciju nisam za sve ovo ja se raspade. Nije sto me odbila nego sto ja takvu istu kao sto je ona zamisljam vec oduvek.

Takodje losa vest kad sam se jutros probudio iz nekog razloga sa strane (onaj deo kose sto pokriva usi) pocele su da mi rastu sede ali sam isekao jer ne bih da se farbam. Nije ih puno bilo ali me zacudilo.

A za ovu pankerku mi sad malo i drago sto me odbila jer sam saznao da je izgubila nevinost sa tipom 4 godina starijim (ona 15 on 19). Razumem i razlike i sve ali to je previse mene ako pitas. A i ne bih kvarnu robu.

Odustao sam od trazenja iskreno koji ce mi corak devojka. Od zadnjeg puta kada sam se merio smrsao sam 4kg i kosa mi je jos malo porasla, sad nekako dolazi do ramena. Racunao sam sve i ako ovako nastavim do oktobra ove godine dosticicu idealno telo.

I sve su sa nekima 3-4 godine starijim. Evo bas gledao neki dan neki dokumentarac o Bijelom Dugmetu kaze policija ih ganjala sto su spavali sa maloletnicama na koncertu. Pa to kao nije pedofilija jel. Nisam ni ja budala, sad cu da se fokusiram na to da budem uspesan i onda kad budem imao puno para i ja cu da rascvetavam maloletnice. Kako Era Ojdanic 74 godina sa devojkom od 28 niko mu ne zamera. Milos Bojanic da ne pricam.

I da ovaj sto ga gosn Dell ima na profilnoj je neki lik iz serije gledao sam neki dan bilo je u 3 ujutru na RTV. Mislim da se i on zove Dell.

E da, poceo sam i pisati pesme, sinoc sam napisao jednu ima 31 stih i sve se rimuje jedno sa drugim. Bio bi neki super narodnjak ili bi mogao proci kao pop-folk. Nasao sam broj od Mileta Basa i email, mislio sam da mu anonimno sibnem to pa ako vredi nesto nek on napravi pesme od toga.
kem je offline   Reply With Quote
Star 03.05.2019, 09:14   #83
Dell
Satriani

Dell's Avatar

Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Auh brate, šta ispisa...

Star 03.05.2019, 12:24   #84
kem
Drugar foruma

Standard

Ne znam. Kad ce da se obrise ova tema.
Dodato:
Saznace bre neko za ovo kog znam unistice mi zivot.

Promijenjeno od kem (03.05.2019 u 12:27 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Star 03.05.2019, 14:27   #85
Mafia
Vredan član društva

Mafia's Avatar

Registrovan/a dana: 12.08.2015
Mjesto: USK BiH
Downloads: 9
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 23 puta u 23 Postova
Instrumenti: Pa1x pro
Mafia ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Moram priznati da mi je ovo interesantno @kem a kako napreduje njemački?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Mafia Je trenutno online   Reply With Quote
Star 03.05.2019, 14:35   #86
Dell
Satriani

Dell's Avatar

Standard

Što se tiče ove priče da ti je ta izgubila nevinost sa starijim likom, prvo i prvo, naravno da će da izgubi nevinost sa likom koji ima iskustva, ta neće s nekim vršnjakom koji ni sam jadan ne zna kako i gdje treba. Druga stvar, pa šta ako je to uradila? Riga mi se od seoskog stava što moji mnogi jarani imaju, kao oni bi rokali svaku s reda, a ženili bi djevicu. To statistički nikako nema smisla, a bogami nema ni veze sa zdravom pameću
I ja sam u tvojim godinama pizdio što moje vršnjakinje hoće starije likove, ali kad sam i ja nabrao koju godinu, tad sam i ja furao s mlađim curama, tako da samo izdrži i odrasti i nemoj da se tripuješ za sijede

Star 03.05.2019, 18:12   #87
kem
Drugar foruma

Standard

Pa ne bi ni meni smetalo da imam 19 20 i vise da mi devojka bude godina kao ja sad nisam na to mislio nego sam mislio cak da mi je ova rekla da i da sam ja to tek posle saznao ne bih mogao to da podnesem. Naravno kad svi od 20 i nesto imaju mladje od 15 16 necu ni ja da kaskam za drugima. Al ne bih bio sa devojkom koja nije nevina to hocu da kazem (bar sad). Ja mislim da je do 30 godine razlike okej. Primetio sam i da neki moji prijatelji sad su sa nekima koji su 2 godine mladje (on 15 ona 13 odnosno 16 i 14 jer ja uskoro punim 16) ali se dvoumim da li je to normalno ili ne. Cak znam jednog tipa koji ima 16 a njegova devojka 13 to je 3 godine razlike to mi je vec bolesno.

Kad sam imao 10 jedva sam cekao da napunim 15 sad jedva cekam da napunim 20. Prodje u cekanju sve.

Ali dobro je sto ce sada kroz dva meseca kraj godine i onda leto ide pa mogu da nadjem neki posao i da polako skupljam pare za gramofon. Voleo bih da mi u zadruzi nadju neki posao da konobarisem ili da radim u nekoj kafani, neki stariji drugari mi kazu da su im nalazili ali retko. Ako ne to onda neki fizicki posao da se istresem ljudski. Volim i gradjevine tamo na pauzi super bude pivo parizer lebac i gledaju u prolaznice i komentarisu ali rekli su za gradjevinu tek od 18.

@Mafia hvala na pitanju dobro ide za sada mada posto sam na raspustu prestao sam neko vreme raditi jer sad ne idem autobusom. Radio sam neke testove na oksfordovom sajtu i vec malo nesto povezujem neke stvari sa nekim drugim stvarima itd. shvatam polako sustinu jezika ali je jos uvek rano sve.
Star 05.05.2019, 22:48   #88
yamahapassion
Moderator

yamahapassion's Avatar

Registrovan/a dana: 13.07.2008
Downloads: 3314
Uploads: 19
Zahvalili mu 127 puta u 116 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Mnogo se ti drug brines, kad su ti vec sad pocele sede... opusti se brate mili i uzivaj u zivotu, sve u svoje vreme, nece te nista omasiti. I promeni tu politiku sto se tice nevinih cura, nista one nisu bolje od vec "koristenih", cak naprotiv, ti kao neiskusan trebas steci iskustvo, a ne vijati neiskusne kao ti. A za godine to tek treba da promenis politiku... sticice te, neces ni osetiti... onda ces zeleti da ide sve u nazad. Ili ako zelis dacu ti ja rado koju od mojih 38, ne bi se bunio Aj, ziv bio.
yamahapassion je offline   Reply With Quote
Star 06.05.2019, 00:05   #89
kem
Drugar foruma

Standard

E pa i ja bih tako optimisticno razmisljao da nisam upoznao tucu momaka od 25+ koji nisu u zivotu imali devojke, ni poljubac a kamoli seks. Ne znam ih licno mada preko interneta. Gledao sam i vlogove jednog takvog koji ima 31. Samo sto ih nikad ne primetite pa mislite da ne postoje. I ne radi se o mnogo ruznim tipovima niti o nekim tupsonima, eto prosto, nije im se ukazala prilika. Necu da postanem jedan od tih, a za sada jesam jer skoro svi prijatelji koje imam su ispred mene u tom pogledu. Ima nekih koji nisu ali te bas zabole pa se ni ne trude a ja se trudim.
Star 08.05.2019, 08:57   #90
Dell
Satriani

Dell's Avatar

Standard

Ja imam takvih jarana koliko hoćeš. A što se tiče tih drugara koji su navodno ispred tebe, na to je barem lako odgovoriti - lažu.

Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled

Trenutno vrijeme na Forumu 20:27

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije