Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 20.05.2005, 19:11   #1
Enva26
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.05.2005
Postovi: 42
Downloads: 124
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Enva26 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Mozeli iko da mi pomogne oko Flash Card

Kupio sam 16mb Flash Kartu, I zeleo sam da pitam kako mogu da ubacim semplove na tu kartu. Semplove bubnjeva, bass koji bih zeleo da koristim na puno ritmova i boje. Dali postoji softwar koji mogu da koristim da izaberem koji bubanj, boju, program, ili performance hocu da koristim da bih sve ostalo sto ne valja moga izbrisati.. Jer stvarno je trosenje vremena ici stalno sa floppy na klavijaturu. Kako je moguce izabrati od oko 5 Floppy disca razlicite performance, styles, programs samo ono sto mi se svidja ali zeleo bih isto da ubacim bubanj isti, bass koji vec napravljen ali ne postoji na klavijaturi kad je kupis to je vec sve sto je neko napravio...

molim vas pomogni te mi..

moj email je: *****************


hvala unaprijed

_____________________________
Adresu izbrisao Vaxter

Razlozi su poznati...
Enva26 je offline   Reply With Quote
Star 20.05.2005, 20:20   #2
yu-midi
Otac nacije
 
yu-midi's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.10.2003
Mjesto: Austrija
Godina: 50
Postovi: 549
Downloads: 1117
Uploads: 130
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: KORG Pa2x pro / TRITON Extreme
Interesi: Muzika
yu-midi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
yu-midi pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Envere narucio si karticu bas kao da si znao !
Evo upravo sam prebacio Backup na PC pa posto si super clan imaces priliku da skines komplet SET sa 16MB semplova,Autoload.set i od mene set ! Znaci sve u kompletu pa uvijek mozes da mijenjas sto se tice ritmova.A ono sto je na kartici mozes samo da Formatiras i ponovo da punis ali nevjerujem da ces morati jer na njoj imam:
Jv drum kit
Real drum kit
Semplovane terce u drum kit od C do C komplet znaci
Dosta boja kao guerinni harmonike,dx11 itd...
Sto se tice softwera imao sam priliku da nadjem ito juce jedan odgovarajuci program koji je prepoznao karticu tako da sam probao da napravim backup i da formatiram.Sve je funktionisalo na PC formatiranje itd... ali kada sam ponovo ubacio u klav. ono sve kao sto je i bilo,znaci proveo sam sat dva za komp. a na kraju nista.Ako imas HD u klav. najbolje je skines ga i prikljucis na komp.zato ti je potrebno externo kuciste za HD kosta negdje 20 € prebacis sve semplove i sta ti treba na HD i kasnije ucitavas na klavijaturi sa HD sve sto ti treba. A mozes kao i Adrijan sto ima preko USB da kupis kosta negdje 150 € nisam siguran pitaj njega tako mozes preko USB direkt sa PC da ucitavas na HD sto ti treba.
Pozdrav
Miodrag
yu-midi je offline   Reply With Quote
Star 20.05.2005, 21:40   #3
Enva26
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.05.2005
Postovi: 42
Downloads: 124
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Enva26 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Miodrage Hvala vam puno

Ja stvarno neznam sta da kazem. Ovo nikad nisam gledao i cuo da muzicari ovoliko pomazu jedan drugome. Sto se mene tice zahvalan sam do groba I Adrijanu, Nedzadu, Vaneu a takodje i tebe Miodrage. Sve sto sam zatrazio ovi momci su mi pomogli bez rijeci, to stvarno znaci puno ljudi
malo ima muzicara koji hoce da jedan drugome pomognu. Ja imam klavijaturu evo nekoliko meseci ali nisam znao ni sta imam dok nisu ovi momci ustupili u moju pomoc i pomogli mi sve najbolje sto sam oduvek zeleo da imam za svirku... Zato jos jednom se zahvaljujem ovim predivnim ljudima i neka im bog da sve sto pozeleli...

hvala od Envera
Enva26 je offline   Reply With Quote
Star 22.05.2005, 01:13   #4
Darko
Drugar foruma
 
Darko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.07.2004
Mjesto: Germany
Postovi: 83
Downloads: 401
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: KORG PA900
Interesi: 3Dmax & Cinema 4D,F1
Darko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard YU-MIDI & Co

i ja da nesto kazem,.....ovde ko nije nasao pomoc i dobre kolege muzicare i nece....ovo i jest jedina stranica gde se dosta dobrih stvari moze da skine i da se nauci ,uglavnom jos jednom da pohvalim Yu-MIDI TEAM koji si se svakim danom trudi da ovu stranicu naprave bogatom sta se tice muzickih stvari i ostalih potrebstina....

nastavite tako dalje

Pozdrav DARE
Darko je offline   Reply With Quote
Star 23.05.2005, 01:10   #5
vane
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 11.03.2005
Mjesto: Macedonija Bitola
Postovi: 172
Downloads: 129
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
Interesi: korg pa 80
vane befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

od svaki put sam trazio vakav sajt evo jedno 4 godina trazim po internet ali kao ovaj mislim da nikad nece imati bolji tu svakog muzicara moze da naze sve sta mu treba i na svakog da mu se pomaze ti sve je kul hvala mu puno na svi koji se trude da ovaj sajt bude najbolji
__________________

vane__korg__vane

vane je offline   Reply With Quote
Star 23.05.2005, 11:41   #6
Vlajko
Drugar foruma
 
Vlajko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.05.2005
Mjesto: Germany
Postovi: 88
Downloads: 121
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Vlajko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ovo je upravo stranica koja zaslužuje samo pohvale !

Pozdrav Vlajko
Vlajko je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
card, flash, iko, mozeli, oko, pomogne

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:56


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije