Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Yu-Midi Info > Komentari i Pitanja

Komentari i Pitanja Ovde možete postovati Vaše komentare, sugestije i pitanja vezana za ovu stranicu.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.04.2013, 22:37   #31
spasoje88
Vredan član društva
 
spasoje88's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2008
Mjesto: Valjevo
Godina: 35
Postovi: 223
Downloads: 461
Uploads: 3
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x-pro
spasoje88 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
spasoje88 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Cist primer i poredjenje je: Sto je vecini ljudi na planeti drustvena mreza zvana f...book to je meni yu-midi forum... Navika i zavist... U protekla dva dana pocela da me hvata kriza jer forum ne radi...
Ni sam ne znam sto svaki dan ulazim na forum... Ima tu da se procita svasta nesto... Da se skine ponesto, nema tu sta da se lazemo... Pomogne se nekome, pa ti bude i drago kad nekome ucinis dobro... Pa se i posvadjamo zbog necega pa na kraju zovemo jedni druge na pivo... A pivo nikako da popijemo...
Meni je ovo drustvena mreza jer ovo drugo svetski poznato sra*e ne koristim...
__________________
spasoje88 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio spasoje88 za ovaj koristan post:
sale_band (11.04.2013)
Star 10.04.2013, 23:15   #32
neconix
KRVAVI
 
neconix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.10.2006
Mjesto: Žabalj
Godina: 45
Postovi: 484
Downloads: 1063
Uploads: 1
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 42 puta u 38 Postova
Instrumenti: PA2 & XP-30 & Superior 2
neconix befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
neconix pošalji poruku preko MSN messengera neconix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Vaxter Pokaži Post
Članarine nema niti će je ikada biti, jer bi to potpuno odstupilo od duha i načela na kojima je ovaj portal i utemeljen.
Sto bi neki rekli "potpisujem"....

Promijenjeno od neconix (10.04.2013 u 23:28 sati)
neconix je offline   Reply With Quote
Star 11.04.2013, 00:04   #33
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pozdrav za Zabalj.Lepo je to sa vase strane pogotovo sa @Vaxterove sto tako razmislja.

Ja sam licno postao zavisnik od ovog sajta i tesko mi je da ne budem na sajtu kao da ne zapalim cigaretu.Drugih poroka nemam.

Ovo sam iskreno napisao i mnogo sam novih stvari naucio ovde na forumu,upoznao neke ljude sa foruma i licno.Najvise sam poceo da posecujem forum zbog postova @Boban010 jer sam u to vreme tragao za informacijama o klavijaturi GW 8 koju sam kasnije i kupio.Zahvaljujem mu se na iscrpnim informacijama koje sam dobio od njega i na stylovima koje mi je poslao.Da ne zaboram i kolegu @Makso 68 koji je takodje bio jedan od pionira koji su imali GW8 sa kojim sam razmenjivao postove i neke stylove.

Download mi je koristio u pocetku mada sam i pre toga imao veliku kolekciju stylova za Rolandove aranzere.
nesaband je offline   Reply With Quote
Star 11.04.2013, 07:54   #34
zaki1
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2011
Postovi: 142
Downloads: 97
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 14 puta u 12 Postova
zaki1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav za Vaxtera i njegovu principjelnost,koliko vidim posle njegovog po meni i ocekivanog ,realnog odgovora svima koji nesto umisljaju , i ja sam ovdje kad god imam vremena tako reci iz navike ,a ne iz interesa, sajt je koristan, za sve, a samo je do svacije savjesti ali i mogucnosti da li ce pomoci ili nece .Pozdrav.
zaki1 je offline   Reply With Quote
Star 11.04.2013, 08:01   #35
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Moji razlozi su tipicno Pirocanski,kao kad posle svirke odem u kafanicu sa kolegama(u ovom slucaju kafanica "Kod YU-midija") i na kraju nista ne platim.
Boban010 je offline   Reply With Quote
Star 11.04.2013, 08:06   #36
zaki1
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 24.02.2011
Postovi: 142
Downloads: 97
Uploads: 0
Rekao HVALA: 9
Zahvalili mu 14 puta u 12 Postova
zaki1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

E bas se nasmijah,ono kao "ako je besplatno stani u red pa ako se dijele i injekcije'.
zaki1 je offline   Reply With Quote
Star 11.04.2013, 15:21   #37
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@vaxter

svaka čast prijatelju. Tako treba da i bude. Kako je Miodrag osmislio, a ti i nadalje ulažeš svoj trud i znanje da ideja opstane. Član sam skoro već 10 godina i nikad nisam požalio ni dana ni slova što sam ga proveo ovdje s vama. Ovdje sam stekao puno jako dobrih prijatelja koje nažalost nisam nikad uživo vidio, a kamo li s njima popio piće, a zavređuju, ne samo to nego puno više od toga. Puno puta sam reko i ovdje napiso da je muzika droga s koje se teško skida , i svi smo ovdje ovisnici o njoj.
Naravno, često su znali ovdje zalutati svakojaki tipovi želeči se okoristiti tuđom mukom i radom. No njih smo uvjek na vrijeme registrirali i blokirali.
Ovdje sam prvenstveno da pomognem svojim znanjem (koliko-toliko ga imam), iskustvom i savjetom drugima, svima koji su isto tako dobronamjerni i spremni pomoći bez obzira na vjeru, nacionalnost i boju kože. Također kad neznam, ili nešto trebam pitat ću, i siguran sam da ću dobiti savjet i odgovor od kolega, koji neče žaliti odvojiti svoje dragocjeno vrijeme na moje probleme i potrebe. To cjenim i poštivam. I zato ovaj site mora opstati, pa da nas ostane samo 5, preživjet čemo, jer smo i specifični sa svojim shvačanjem muzike i sa svojim potrebama. Ovakve suradnje i kolegijalnosti ima samo na ovim prostorima i zato živio YU-MIDI (jooooj, da me je Tito čuo, danas bi sigurno bio neka govorničko-politička budža ).
Što se tiće članarine, mislim da bi je bilo pametno uvest, barem simbolično, toliko da se momci koji rade na održavanju sajta počaste pokojim pivom kad nas već kilometri razdvajaju.
Još dok sam u prvoj garnituri radio kao super-mod znam koliko je posla oko održavanja site-a i koliko sve to košta živaca i frustruacija, ne razlikuješ prave i dobronamjerne prijatelje od grebaroša, pa su tako često puta znali i pravi znalci i prijatelji sajta najebati ni krivi ni dužni, jer si radi frustracija i gluposti nađenih na forumima sjebao si ego na minimum pa sam od ranog jutra grizao kao takav sve oko sebe. Vax se sjeća jednog mog perioda kad bez "banana" nisam mogao jednostavno držati red na forumu . Koliko sam samo bjesnio radi Nedimovih ispada, samo Bog zna. Isto tako sam se znao kačiti (nadam se da mi ne zamjera, jer ga kao čovjeka neizmjerno cjenim kao muzičkog stručnjaka i osobu) sa kolegom Tranzitom, koji je od početka (a i dan danas) čovjek velikog znanja, ali i zahebanog ega , no za razliku od mene nikad se nije dao toliko isprovocirati da pukne ko kokica i da pizdi radi tuđe gluposti i neznanja.
Zato uvjek ću reči HVALA svima ovdje s kojima sam se sve ove godine na YU-MIDI-u tako divno družio, i s kojima ću se i nadalje družiti.
Oprostite mi na romanu, ali eto ponjele me emocije, jer velik broj članova odavde zaslužuje barem jedno skromno HVALA.
Btw, da se uvede članarina u iznosu od "usranog" jednoj jedinog eura, s obzirom na broj članova je godišnje 10.000 € .
Pa s tom lovom radiš šta te volja, a ako je i previše, neka se osnuje kasa uzajamne pomoći (uvjek nekom fali par stotina eura za dobru kljavu)
__________________
u penziji !
kreso je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 17:05


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije