Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Solo (Workstation) > Ostali proizvođači i razno

Ostali proizvođači i razno Za sve one koji ne sviraju vec pomenute, ili za one koji imaju meshovita pitanja.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.02.2013, 19:28   #21
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@branoy

Auuuuh.... sta ti sve ispisa, po Bogu si brate. Prvo, sto se moje malenkosti tice, to nije bila tema niti imam bilo kakve potrebe dokazivati ni tebi, a ni bilo kome koliko i sta znam i umijem. Ti samo mene ne poznajes, pa radi toga nisi ni u stanju da znas moj rad i djelo. Da te ipak ne ostavim u totalnoj neizvjesnosti i nedoumici, za mene se vrlo dobro i nadugacko i nasiroko zna. Neka to bude dovoljno jer nemam obicaj da se eksponiram na ovaj nacin, pa je radi toga i ono "tranzit" sasvim dovoljno jer ljudi onda opustenije diskutuju, ama ti si se previse opustio. Napisah ti vec, da prvo treba da upoznas materiju i to veoma dobro, pa tek onda ovako javno da diskutujes, da ne bi sam sebe na ovakav nacin deklasirao. Ti ne poznajes materiju. Tvrditi o nekakvim filterima, LFOima i ostalim zajebancijama na Tritonu, kako su straaaaaasne i da takvih u Kontaktu nema, je samo po sebi dovoljno da vise ne diskutujemo na tu temu, bar ne ti i ja. Ne mozes ni da sanjas kakvih Filtera, LFOa, Envelopea, Portamenta i Modulatora svih mogucih i nemogucih vrsta ima u Kontaktu. To sto ti njih ne poznajes i ne znas gdje su i kako ih upotrijebiti, to nije stvar Kontakta nego ljudski faktor neznanja. O ogromnom domenu Scriptinga u Kontaktu, tebi nemam ni potrebe pisati. Kontakt je jedini softvare Instrument koji je zvanicni "industrijski standard" medju stotinama softvare samplera. To bi nesto trebalo da znaci, cak i tebi, ama se bojim da i to ne znas.
Te nebuloze koje si napisao u vezi sa kostanjem audio kompjuterskih sistema su tek vrhunac nepoznavanja aktuelne tehnologije. Vjeruj mi, da ne znam odakle bih poceo to sve da ti objasnjavam, pa sam rijesio da i ne pocinjem jer tebi prvo treba onaj pocetni kurs o svemu tome, da bi uopste moglo da se prica i diskutuje. Moj prijateljski savjet, mani se toga, nije to za tebe, Triton pod ruku i budi srecan.

Promijenjeno od tranzit (10.02.2013 u 19:36 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 12:09


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije