Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 26.01.2009, 02:02   #1
vlado46
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Osijek
Postovi: 35
Downloads: 97
Uploads: 1
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR S-500 i PSR 240
vlado46 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Kako staviti boje na psr s 500

Pozdrav svima!Ja sam novi na forumu i molio bih za pomoć.Da li mogu i ako mogu kako da stavim boje npr harmonike koje sam skinuo odavde na svoju yamahicu?
I još jedno pitanje.Kako da spremim stylove na klavijature da mi ne mora svaki novi styl učitavati tj loadingovati.Bude mi po jedan styl na tipki user kada ga podignem!Kako da stavim da bude više stylova?

Hvala na pomoći unaprijed
Pozdrav!
vlado46 je offline   Reply With Quote
Star 26.01.2009, 02:32   #2
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2736
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Na Yamahi je tako da moras da sve drzis na USB stiku .U memoriju nemozes ubaciti vise nego samo taj jedan stayl jer je sintu mala interna memorija :Zato jih mozes imati na USB neograniceno .Za boje da ubacis ti je skroz isti postupak kao i za ritam .Boje imas na USB i kad jih poredas da si napravis boju to sejvaj kao registraciju .Registracije isto drzis na USB i kad se malo upraksas videces da uopce nije bitno gde se ritmovi ili boje nalaze .
fico je offline   Reply With Quote
Star 26.01.2009, 17:44   #3
vlado46
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Osijek
Postovi: 35
Downloads: 97
Uploads: 1
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR S-500 i PSR 240
vlado46 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ajd mi objasni kako da registriram?ne shvaćam te.Ja sam dosta novi i ne snalazim se na ovim novim klavijaturama još..molim te mi pojasni cijeli postupak!

Hvala

Promijenjeno od Vaxter (26.01.2009 u 20:20 sati) Razlog: Izbrisan citat
vlado46 je offline   Reply With Quote
Star 26.01.2009, 18:51   #4
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2736
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Prvo kad hoces da odgovoris na post idi na zadnje dugme ima direkt odgovor a ne na quote da nemas pored citata iz poruke prije tebe jer je zabranjeno citiranje posta prije .Kad upalis sint imas sa leve strane pod displejem +i- i pored 8 reg brojeva .To su ti registracije u koje sejvas sve sta hoces i sta ti treba.Kad stisnes naprimer na 1 imas sint podesen po toj registraciji kako si sve sejvo,Kad stisnes +ili- otvori se prozor u kojem imas 8 registracija i njima mozes da das ime ili po pjesmi ili po pjevacu .Naprimer ubacis u sint ritam 7/8 odredis tempo za pjesmu koju ces svirati odredis pored koje ces instrumente da koristis u toj pjesmi i sad posto je na forspilu drugi instrument a u strofi drugi ti sejvas taj prvi sto si podesio tako da uradis OTS ili one touch seting .Znaci kad sve podesis stisnes dugme memory i izaberes jedan od OTS u ovom slucaju 1 i sejvas ga tako Sad za strofu odaberes isto dalje isti ritam ali zamenis instrumente i sejvas to pod OTS 2 i kad si zavrsio sve OTS sejvas registraciju . Znaci opet ides na memory i ovaj put odaberes broj od registracije ispod displeja od 1 do 8 .Kad te pita da sejvas imas da obiljezis sta hoces da ti sejva stayl song tempo i sve ostalo ti odaberes sta ti treba i tako sejvas ali ovaj put pod ime neke pjesme ili pjevaca da se kasnije lakse snadjes
Najbolje je sejvati pod ime pjevaca jer je preglednije .Kad si zavrsio sa prvom registracijom ides tako na drugu i opet ju podesis sve od instrumenata do boja i sejvas ju ali ovaj put pod bro 2 i tako dalje.Kad god zelis da sviras tu pjesmu samo pozoves tu registraciju i sint ti je odma spremljen za tu pjesmu sa svim kako si podesio od tempo ritam boje i ostalo.
fico je offline   Reply With Quote
Star 26.01.2009, 21:00   #5
vlado46
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Osijek
Postovi: 35
Downloads: 97
Uploads: 1
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR S-500 i PSR 240
vlado46 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ali vidi fićo.ja skinem jedan ritam i stavim registriram ga na 1..npr...i onda spremim drugi ritam i registriram ga na 2...oba dva su s usb-a...i onda mi na 1 bude onaj ritam što mi je na 2.a taj isti mi bude i na 2.i mene nikada ne pita šta hoću da spremam..samo mi kaže da sačekam malo da on sprema... i to je to!
vlado46 je offline   Reply With Quote
Star 26.01.2009, 23:01   #6
fico
Pravi prijatelj foruma
 
Registrovan/a dana: 06.05.2004
Mjesto: Slovenija
Postovi: 613
Downloads: 2736
Uploads: 14
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 51 puta u 48 Postova
Instrumenti: E-mu X board;Novation SL61 MK II :Weltmiaster Cansone
Interesi: sve po malo
fico befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
fico pošalji poruku preko MSN messengera fico pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pogledaj malo u kontrolnoj ploci sinta imas podesavanje za registracije i sve .Mora isto da bude opcija kad stisnes dugme memory da obiljezis sa kvakicom sta ce se sve da sejva u tu registraciju .Kod mene je sint psr 3000 i oni su slicni u svemu sto se tice sejvanja i pravljenja registracija zato sigurno postoji stranica na sintu gde ti odaberes sta ce se sve da upise .Malo pogledaj po knjigi koju si dobio sa sintom iako neznas neki jezik ima toliko slika da po njima mozes da dosta stvari skuzis kako ide .Ako jos negde zapne ili nebudes znao slobodno pitaj .
fico je offline   Reply With Quote
Star 26.01.2009, 23:15   #7
vlado46
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Osijek
Postovi: 35
Downloads: 97
Uploads: 1
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR S-500 i PSR 240
vlado46 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ok.probat ću sutra pa ću vidjeti.Pozz
vlado46 je offline   Reply With Quote
Star 26.01.2009, 23:15   #8
kuki
Kao kod kuće
 
kuki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.11.2005
Mjesto: Zrenjanin
Godina: 36
Postovi: 835
Downloads: 1668
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 18 puta u 17 Postova
Instrumenti: Yamaha 9000pro, Korg TR76
Interesi: Ribe na dve noge
kuki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
kuki pošalji poruku preko MSN messengera kuki pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Na PSR S500 moze samo jedan ritam da se ubaci i da se zapamti u User ili Registraciju.
Znaci samo jedan ritam sa flesha moze da se zapamti u Registraciju,ja sam
danas probao.
__________________
Obozavam muziku,klavijature i zenske!!!
kuki je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio kuki za ovaj koristan post:
vlado46 (26.01.2009)
Star 26.01.2009, 23:32   #9
vlado46
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Osijek
Postovi: 35
Downloads: 97
Uploads: 1
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR S-500 i PSR 240
vlado46 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

e to kuki care.to sam ja pitao..nisam znao da li može više njih i ako može da mi netko objasni kako...meni svaki put spremi samo jedan i neće više...

Hvala Vam puno!
Dodato:
e a sad mi još samo recite da li mogu voiceve stavljati?ako mogu kako?
fala

Fala!
Dodato:
ajd mi još samo recite da li je moguće da ubacim voice-ve druge.npr skinem harmoniku za psr seriju format vce,da li mogu to ubaciti u svoju yamahicu psr s 500?

Promijenjeno od vlado46 (01.02.2009 u 16:21 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
vlado46 je offline   Reply With Quote
Star 28.02.2009, 00:48   #10
HUZO
Drugar foruma
 
HUZO's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.11.2007
Mjesto: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 66
Downloads: 300
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: triton LE
Interesi: sviram
HUZO befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
HUZO pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

nazalost boje se nemogu ubacivati unutra jer je ovo entry model i nema puno funkcija....da sam znao da je klava takvo smece nebih je nikad kupio....
HUZO je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
500, boje, kako, psr, staviti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 18:25


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije