Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 22.07.2012, 03:00   #1
Vlado...
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 15.05.2012
Postovi: 4
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Pa50
Vlado... ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Boje na pa50

Izvinite,ali ja nisam mogao da nadjem slicnu temu...problem je u tome sto neznam kako da sacuvam boje na pa50 korgu svom...primjer sta sam htjeo da uradim...uzmem jedan bass i pocnem da ga mjenjam od pocetka...efekte itd...i dodam mu jos 1 instrument neki bras i to sve mi zvuci kao top...htio bi da to sve sacuvam znaci kao neku novu boju ili preko neke boje svejedno samo da ga sacuvam kao obicnu boju...i mozete mi napisati ako se to moze neznam da li je moguce to uraditi...naime to uradim samo tako sto uzmem jednu boju bassa tacnije onoga elektricnog bassa koji imam nesto pise fol dx 11 bass no nije ni bitno uzmem taj bass i uklonim mu neke efekte i nesto jos sitnice neke i dodam jos jednu boju "na njega" kao neki brass i dobijem neku boju slicnu bassu od gorile...opet kazem slicnu...tu bi boju trebao da negdje sacuvam i onda kada bi svirao drajf na njoj ucitam neki ritam i sklonim obicni bass i ucitam tu boju umjesto bassa a ovamo imam vec kontru...znaci pomoc je ako mi napisete kako da sacuvam boju koju sam ja napravio...molim vas samo nemojte pisat glupe komentare i stvarno ova tema nema nigdje sve sam zivo pretrazio....hvala

Promijenjeno od Vlado... (22.07.2012 u 03:01 sati)
Vlado... je offline   Reply With Quote
Star 22.07.2012, 06:25   #2
dalibor jarmina
Vredan član društva
 
dalibor jarmina's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.08.2008
Mjesto: Vinkovci
Godina: 36
Postovi: 206
Downloads: 372
Uploads: 1
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 13 puta u 12 Postova
Instrumenti: Korg PA2XPRO
dalibor jarmina befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dalibor jarmina pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Zašto bi ti neko ovdje pisao glupe komentare? Mislim da je na PA50 fora u tome da se u globalu mora nesto "otkvačit" da bi mogao preko tih boja spremat svoje koje napraviš, ali već će se javit netko sa PA50 da ti kaže točno, ja se ne sjećam točno više kako je bili

Sent from my LT18i using Tapatalk 2
__________________
Citat:
Originalno postovano od megane Pokaži Post
Svirati sa jednim te istim drumom ta ta ta ta ta ta ta je dosadno. Da se kod nas pojavi na bini bubnjar pa ljudi bi počeli da se smiju. Prošlo je vreme The Beatles, Quen, Ribje ćorbe...
dalibor jarmina je offline   Reply With Quote
Star 22.07.2012, 12:45   #3
Vlado...
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 15.05.2012
Postovi: 4
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Pa50
Vlado... ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Rijesio sam to nego me muci jedan problem a to je kako kada nesto izmjenim u preferences opciji kako da sacuvam za trajno tačnije u pitanju je onda opcija u preferences za akorde ono chord mode itd...stalno mi prebacuje kada ugasim klavijaturu na ono One Fingrer a ja ocu da bude normalno tj na fingred1...hvala
Vlado... je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 00:58


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije