Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 23.06.2018, 17:18   #1
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard PA4X USB - MIDI povezivanje na lap top

Pozz svima...Hocu da povezem pa4x salaptopom da cackam malo nesto prreko nekih softvera, ali mi nikako ne ide...Kupio sam Prodipe usb-midi kabl, i povezao ga sa klavijaturom i laptopom, on tu kad sam ga povezao kao instalirao neke drajvere, ja skinuo jos u ASIO4ALL drajvere, i PA4X usb-midi drajvere, sve instalirao, ali mi nigde komp ne vidi pa4x...Vidi u device menageru samo usb midi kabl pod nazivom Prodipe i to je to, ali konretno klavijaturu nikako da povezem...Kad instaliram ove korg usb-midi drajvere, i imam opciju Confiigure korg usb midi drajver, i klikenm na to, on mi izbacuje da usb-midi drajver ne postoji, a prethodno mi prilikom instalacije lepo pisalo da je drajver uspesno instaliran..moze li neka pomoc oko ovoga, nisam se osavno igrao klavijature i softvera, a sad bih nesto da radi, ali nikako da povezem klavijauturu i komp...hvala
Milan$ je offline   Reply With Quote
 

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 21:21


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije