Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Roland

Roland Svirate Roland klavijature? Pitajte šta Vas zanima!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 25.04.2009, 00:55   #1
Minicevac
Odomaćeni član
 
Minicevac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.03.2008
Mjesto: Knjazevac
Postovi: 692
Downloads: 1265
Uploads: 21
Rekao HVALA: 46
Zahvalili mu 77 puta u 67 Postova
Instrumenti: KORG Pa3x
Interesi: Pevanje
Minicevac befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Pomoc oko Rolanda e-50

Kolege jel mozete da mi objasnite kako da rimove sa flopi deska prebacim u internu ili eksternu memoriju...Probao sam da iskopiram na kartici rimove u style folderu i odatle da ih citam,ali kad na klavijaturi selektiram mesto eksterne memorije,ritmovi ih nema a u stvari su na kartice...Pomizite mi
Minicevac je offline   Reply With Quote
Star 25.04.2009, 10:10   #2
ivan_kv
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 31.10.2006
Postovi: 15
Downloads: 15
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
ivan_kv befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ne razumem sta te muci,kad ubacujes novi ritam na karticu samo ga na racunaru prekopiras u folder "Copy new style here" isto vazi za boje i za midi fajl(imas takva tri foldera sa tim pocetkom "Copy new **** here" a ako hoces da kopiras sa fdd,ides u Disk&Utilies i tamo selektujkes sa strane Copy pa onda udjes u opciju Styles i izaberes gde ces da kopiras,samo predhodno udjes na fdd(kao da hoces da pustis taj style sa Fdd.Pogledaj uputsvo ili me pozovi da ti objasnim.

P.S namestio sam joystic na pa50,odkinuta bila jedna zica.pozz

Promijenjeno od ivan_kv (25.04.2009 u 10:11 sati)
ivan_kv je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio ivan_kv za ovaj koristan post:
Minicevac (25.04.2009)
Star 25.04.2009, 14:14   #3
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pazi kad ubacjujes preko USB-a u eksternu ili internu memoriju:ako ubacujes ritmove onda ih kopiras u folder PUT NEW STYLES HERE,kad ubacujes midi kopiras u PUT NEW SONG HERE,Kad ubacujes novi UPG kopiras u PUT NEW USER PROGRAMS HERE.Tako je s USB i mislim da ti ne treba flopy.....
ako hoces s flopija da kopiras nesto onda to radis na sledeci nacin:
znaci npr. hoces neki ritam da kopiras na eksternu memoriju,prvo pritisnes dugme na klavijaturi STYLE,onda na displeju u gornjem desnom cosku pise EXTERNAL MEMORY FLOPY INTERNAL MEMORY,ti izaberes flopy i onda ti on izbaci fajlove u STL formatu,onda izaberes neki stil i onda pritisnes u donjem levom uglu OPTIONS i onda u gornjem desnom uglu pritisnes COPY i onda selektujes stilove koje hoces da prebacis,jos nesto,u gornjoj liniji menija gde pise FROM tu treba da ti bude namesteno na FLOPY a tamo gde pise TO tu namestis ili INTERNAL ili EXTERNAL u zavisnosti na koju memoriju zelis da presnimis i na kraju pritisnes EXECUTE.tako je isto i za midi i za usere
Dodato:
e da i kad kopiras nesto preko USB-a ne sme nista da bude sto kopiras u obliku foldera nego moras samo fajlove da kopiras ciste,jer klavijatura ne vidi foldere.pozz
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!

Promijenjeno od mimiki (25.04.2009 u 14:18 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
mimiki je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio mimiki za ovaj koristan post:
Minicevac (25.04.2009)
Star 25.04.2009, 15:49   #4
Minicevac
Odomaćeni član
 
Minicevac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.03.2008
Mjesto: Knjazevac
Postovi: 692
Downloads: 1265
Uploads: 21
Rekao HVALA: 46
Zahvalili mu 77 puta u 67 Postova
Instrumenti: KORG Pa3x
Interesi: Pevanje
Minicevac befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala ljudi!Svaka cast!
Dodato:
Da ne bih otvarao drugu temu evo pitacu vas ovde pa mi odgovorite ako imate vremena...Posto jos uvek znam samo par funkcija na ovoj klavijaturi zanima me kako se sredjuju rimovi(znam za onu opciju makeup tools)ali tu samo znam da promenim bubanji cini mi se...mene zanima kako da na primer u nekom ritmu promenim ritam gitaru i neke druge kanale,da im dodam jacinu,efekat itd.Bio bih vam zahvalan i ako mozete da mo objasnite kako se prave user programi od njegovih fabrickih boja i i kako da nastelujem klavijaturu da da mi ne menja ritam zajedno sa bojom...Bez toga mi ne 'leba...Hvala vam unapred!!!

Promijenjeno od Minicevac (27.04.2009 u 12:33 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Minicevac je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 04:01


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije