Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Internet škola sviranja > Tehnike i teorija

Tehnike i teorija Usavršite Vašu tehniku!

 
 
Alati tema Display Modes
Star 23.03.2015, 03:07   #1
Axl Rose
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 23.03.2015
Postovi: 2
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Axl Rose ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Amater

Pozdrav svima, imam jednu dilemu, pa me interesuju misljenja forumasa. Imam 21 god, i do sada nisam imao iskustva sa sviranjem bilo kojeg instrumenta, i moze se reci nemam skoro nikakvo teorijsko znanje o muzici. Moze se reci da sam odrastao na rok i hevi metal muzici, ali nikada nisam imao afiniteta ka sviranju nekog instrumenta. Pre nekih 2 god, poceo sam da slusam i da se interesujem za narodnu muziku, pre svega za live svirke ovih ozbiljnijih bendova na celu sa vrhunskim harmonikasima, kao i za starije legende ovog instrumenta. Paralelno sa ovim, pocela je u meni da se javlja velika zelja za sviranjem harmonike kao i klavijature. Problem je sto sam vec u godinama, a nemam nikakvog znanja o muzici, tako da ne znam da li je pametno pocinjati sa sviranjem, i kako bi uopste trebao da pocnem.
Axl Rose je offline   Reply With Quote
 

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:25


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije