Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Ostalo > Dodatna oprema

Dodatna oprema Sample kartice, memorije, expanzije i sl.

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 02.11.2008, 09:51   #1
francuz
Drugar foruma
 
francuz's Avatar
 
Registrovan/a dana: 03.12.2006
Postovi: 60
Downloads: 716
Uploads: 7
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 8 puta u 6 Postova
francuz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Unglücklich Problem Usb interface Musitronics

Pozdrav svima
Evo imam jedan problem pa da vidim dali je jos neko imao isti. Narucio sam Usb interface kod RockShop u Nemackoj za Gem Genesys XP, imaju oni i za Yamaha i Korg masine, poslali su mi email da usb interface ima problema i bagove sa hd koji nije Hitachi naprimer sa Toshiba hd zatim sam im odgovorio da je moj disk Hitachi i da mogu da mi posalju interface zato sam morao da otvorim Genesys da vidim koji je disk.
Dobio sam interface namestio i prvih dan dva sve je bilo ok dok nisam treci dan ukljucio sve normalno i vise ga pc nije prepoznavao. Kontaktirao sam sa njima i rekli su da im vratim nazad da ga poprave i kad su mi ponovo poslali posle neki dan isti problem. Posle toga sam kontaktirao direktno Musitronics i oni su mi odgovorili da mi RockShop nije poslao Noise filter kabal usb koji uz to ide pa da je to zbog toga i da se izbrisao EPROM u kartici. Oni mi posalju i kabal i drugu Interface i opet isti problem kad sam ih ponovo kontaktirao rekli su da ce da posalju drugu interface posto su mi do sada uvek programirali eprom i slali istu karticu i da je problem do mog pc a rekao sam im da sam probao na tri pc i ista stvar. Sad jos nesto cekaju a ima vec 2 meseca i nisu mi poslali interface. Dali je imao neko slican problem zeleo bih da cujem ?

10.11.2008
Evo najzad sam ga dobio danas i za sad sve radi kako treba.
__________________

Promijenjeno od francuz (10.11.2008 u 20:49 sati) Razlog: dodatak
francuz je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
interface, musitronics, problem, usb

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 01:12


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije