Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 19.06.2008, 14:50   #1
medino
Ovaj baš voli da kuca
 
medino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 42
Postovi: 447
Downloads: 495
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: roland g 70 i triton le
medino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
medino pošalji poruku preko MSN messengera medino pošalji poruku preko Skype™ messengera
Unglücklich pa80 3 pitanja

1. dok sam u modu PROGRAM ,udjem u MENI ,SAMPLES i tu u onom padajucem meniju druga opcija je MS Hi Bank/Num ,moze se staviti ROM ili CARD. e kad stavim na CARD izbaci mi neke boje ... znaci za sta je ta opcija i kako da preslusam te boje?

2.idem na IMPORT KMP i obelezim kmp fajl na flopiju ,SELEKT izbaci mi SAMPLE FRITE TO: from: ####.kmp
to MS: CARD 022

sta je to MS? zasto mi ne da opciju da promenim to i da ucitam fajl na memorijskoj kartici? gde on to ucita s obzirom da se posle ucitavanja ne vide semplovi na kartici?

3. vidim da na tom MS ima jedno dvadesetak boja , a nema ih ni u programu ni na klartici,kako da ih izvucem odatle,kad odem na EXPORT KMP izbaci mi spisak tih boja


e,jbg ,totalno sam se sad zbunio sa ovim...pomagajte kolege?!?!?
medino je offline   Reply With Quote
Star 19.06.2008, 18:42   #2
dux
Vredan član društva
 
dux's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.12.2006
Mjesto: hrvatska
Postovi: 155
Downloads: 191
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: pa80
dux befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dux pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Najbolje da procitas upustvo za uvitavanje semplova... al evo nadam se da cu ti barem malo pomoci
Kad ides na tu drugu opciju i odaberes card mozes onda odabrati sta god imas na flash karti i to onda srediti sa ostalim opcijama i preslusavati na klavijaturi(tipkama) zatim napraviti program znaci pcg fajl. Ali najprije stavi na jedan oscilator. Znaci kad loadas sempl moras ga srediti i napraviti pcg fajl i sacuvati i nemas problema. a ovo sto te muci ucitao si mozda na kartu al nisi sacuvao taj sempl

pozdrav
__________________
Pa 80
dux je offline   Reply With Quote
Star 19.06.2008, 20:56   #3
medino
Ovaj baš voli da kuca
 
medino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 42
Postovi: 447
Downloads: 495
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: roland g 70 i triton le
medino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
medino pošalji poruku preko MSN messengera medino pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

da,da,da,skapirao sam...sve sam dobro radio samo na kraj nisam sacuvao to..{ SAMO ?!?!}
kad ucitas sempl u sinth pre nego sto ces sacuvati u USER tu boju , kontam da on to cuva u tu MS memoriju o kojoj sam malopre pisao,e,sad jos jedno pitanje,koliko tu ima mesta,ili se to na kraj nekako brise? jer ja sad kad hocu nesto da ucitam on to ucitava na broju 22 [ write to : MS 022 ]
, i pokaze mi spisak od 21 boja,koje mi nisu NIgde,tj,ni u useru ,ni na flesu, pa se zato pitam jel tu ima nego ogranicenje sto se tice ucitavanja ili bi to trebalo brisati...

nadam se da me neko skapirao sta sam hteo...
medino je offline   Reply With Quote
Star 19.06.2008, 21:12   #4
dux
Vredan član društva
 
dux's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.12.2006
Mjesto: hrvatska
Postovi: 155
Downloads: 191
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: pa80
dux befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dux pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Ono sto si ucitao, ucitao si.... i zauzelo ti je mjesto na karti pa mozes jos stavljati na kartu onoliko koliko imas slobodnoga mjesta. Ajd valjda ce neko odgovoriti strucno i tehnicki objasniti.... A najbolje ti je formatiraj kartu i sve stavljaj redom i kako treba
__________________
Pa 80
dux je offline   Reply With Quote
Star 19.06.2008, 21:39   #5
medino
Ovaj baš voli da kuca
 
medino's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Beograd
Godina: 42
Postovi: 447
Downloads: 495
Uploads: 25
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 14 puta u 14 Postova
Instrumenti: roland g 70 i triton le
medino befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
medino pošalji poruku preko MSN messengera medino pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od dux Pokaži Post
Ono sto si ucitao, ucitao si.... i zauzelo ti je mjesto na karti pa mozes jos stavljati na kartu onoliko koliko imas slobodnoga mjesta
pa to me i buni sad,to sto je na toj MS nema ga nigde na sintu. na flesu imam normalno boje po bankama ,na zadnjoj banci imam i bubanj od tyrosa,sve je to lepo slozeno al ovo ne mogu da prokljuvim uopste...

evo jos jednom ako neko nije ukapirao malopre.

kad se ode u PROGRAM,EXPORT KMP, e, tu ,izbaci spisak tih boja [ 21 boju]
, i kad hocu da ucitam sledeci sempl ucitava ga na MS 022, pa se pitam sta je taj MS i mogu li se izbrisati ona 21 boja da ne zauzimaju mesto bezveze
medino je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
pa80, pitanja

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 20:54


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije