Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Korg

Korg Korg-ovci! Ovo je mesto za vas!

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 11.11.2007, 15:20   #1
SANEL-AIDA
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard !!!!!!problem Sa User1 Na Korg Pa2xpro!!!!!!!

zdravo svima
imam jedan velik problem sa px2!!!!!
user1 mi se skroz zablokiro na klavijaturi tamo gdje stavljam svoje ritmove. Svi drugi user rade osim user1 pa sam otiso na stranicu www.korgpa.com da skinem program za instaliranje ponovo klavijature da dobijem fabricku instalaciju zatim sam dosta puta izbriso sve iz klavijature i sve se izbrise osim na user1 pa sam uso manulano da ga izbrisem tada mi kaze file nije izbrisan pa sam probo da stavim drugi ritam na user1 nisam mogo tad mi pise DEVICE GENERIC ERROR pa sam probo da load to jest otvorim user1 manualno nisam mogo ni to tad mi pise THIS IS NOT PA FILE neznam sta da radim ako ko zna ili ima kakav predlog nek mi kaze bio bi mu zahvalan unapred hvala pozdrav:sanel
  Reply With Quote
Star 11.11.2007, 20:09   #2
xhiani1
Početnik forumacije!
 
xhiani1's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.11.2007
Mjesto: SRBIJA
Postovi: 21
Downloads: 541
Uploads: 4
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: sintisajzer korg
Interesi: muzika
xhiani1 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard cao

posto imas proceduru kako treba da ubacis os sistem onda kad uklucis sintsajzer u mesto da pritisnes enter pritisni fade in/out i bice ti dobro,druga procedura je ista
xhiani1 je offline   Reply With Quote
Star 11.11.2007, 20:30   #3
crniX32
Početnik forumacije!
 
crniX32's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.03.2006
Mjesto: USA
Postovi: 30
Downloads: 1406
Uploads: 6
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Korg Pa 800 Yamaha V50
Interesi: MUZIKA
crniX32 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
crniX32 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard Rjesenje Za Device Generic Error

Ovako da bi resijo taj problem moras uraditi NAND FORMAT ali nemoj da radis dok se necujes sa nekim da ti objasni kako to ide jeli korg ti ne garantira geranciju ako sjebes isti problem sam imao na korg pa 800 i rijesijo sam bez problema srecom
crniX32 je offline   Reply With Quote
Star 11.11.2007, 20:50   #4
SANEL-AIDA
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Citat:
Originalno postovano od crniX32 Pokaži Post
Ovako da bi resijo taj problem moras uraditi NAND FORMAT ali nemoj da radis dok se necujes sa nekim da ti objasni kako to ide jeli korg ti ne garantira geranciju ako sjebes isti problem sam imao na korg pa 800 i rijesijo sam bez problema srecom



Hvala na odgovorima i pomoci.Rjesio sam problem bas sam uspio pogledat na stranici www.korgforums.com i nasao jednog momka koji je imao isti problem i objasnio sta treba. Bila je stvar da sam trebao formatirat Nand Format kao bas sto ste vi predlozili vidim sad, uglavnom uspjelo je...nisam znao ni sam kako ce uspjetii aal srecom sklonio sam block sto je najvaznije.

Hvala//Sanel
  Reply With Quote
Star 12.11.2007, 13:21   #5
SANEL-AIDA
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard problem korg pa2xpro!!!!!

Citat:
Originalno postovano od SANEL-AIDA Pokaži Post
Hvala na odgovorima i pomoci.Rjesio sam problem bas sam uspio pogledat na stranici www.korgforums.com i nasao jednog momka koji je imao isti problem i objasnio sta treba. Bila je stvar da sam trebao formatirat Nand Format kao bas sto ste vi predlozili vidim sad, uglavnom uspjelo je...nisam znao ni sam kako ce uspjetii aal srecom sklonio sam block sto je najvaznije.

Hvala//Sanel

jucer sam bio odklonio grasku na user1 al neznam ni ja sam radio mi user1 al zvukovi mi nisu radili pa sam ponovo instaliro sa programom os al tad mi se vratilo ono isto i sad mi je isto kako prije blokiran user1 pa mi zamolio neko ko zna da radi sa nand formatom da mi
kaze sta rebam da radi bio bi mu zahvalan puno unaperd hvala pozdrav sanel
  Reply With Quote
Star 12.11.2007, 14:58   #6
dalabu
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 02.03.2006
Postovi: 339
Downloads: 156
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
dalabu befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dalabu pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Sanele to ti je standardni problem na korgPa serijama.Upiso si set koji je sa neke druge serije korga.Ali se lako rjesava problem.Napravio si novi OS ponovo u sint ali nisi res.(restore)napravio.Probaj to uraditi i mislim da nece biti problema ako vise ne upisujes taj set koji ti pravi probleme.Pozdrav
dalabu je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
korg, pa2xpro, problem, user1

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:26


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije