Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Klavijature > Aranžeri > Yamaha

Yamaha Za one čiji su kućni ljubimci Yamaha-e...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 22.09.2015, 15:49   #11
yamaha psr 1500
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.09.2015
Postovi: 10
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
yamaha psr 1500 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Evo opet sam probao.. aj iz pocetka. Otvorim MIXING CONSOLE i tamo smanjim npr bubanj i bas gitaru onda odem na SONG CREATOR i tamo u opciji SETING treba da stoji sve cekirano znaci VOICE, FILTER, VOLUME...i onda na EXECUTE da se sve tako upamti a onda SAVE opcija bilo gde. Ali na nekim MIDI fajlovima nema mogucnosti da se bilo sta sem KEYBOARD VOICE cekira. Znaci ne trpi nikakve prepravke a na nekim jos pre nego sto udjem u SOUND CREATOR pise da su to neki posebni formati odnosno GS-SONG i da mogu samo u opciji USER da budu snimljeni tako prepravljeni*odnosno samo na disku klavijature a ne na USB de au svi ostali fajlovi. Probao sam tako prepravljene iz USER da prekopiram na USB zbog mesta odnosno memorije ali ne moze
yamaha psr 1500 je offline   Reply With Quote
Star 22.09.2015, 17:10   #12
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Opet ti oko SOUND CREATORA prtljaš. On služi za edit zvuka, s njim obrađuješ neki sound i na kraju pohranjuješ na USER ili USB. Tako obrađeni sound poslije možeš dodijeliti nekom kanalu SONG-a. Međutim, u postupku mixanja midija SOUND CREATOR ne sudjeluje. Nadam se da si shvatio.

Problem što se opcije VOICE, FILTER, VOLUMEN .... ponekad me mogu čekirati može biti vezan uz to da nisi stisnuo STOP na SONGU. Ne smije biti pritisnuta PAUZA jer se tako ne može pohraniti napravljena promjena.

Moj prijateljski savijet je da malo proučiš manual, pogledaj osnovne stvari koje su napisane u njemu.


Sent from my iPad using Tapatalk
casper je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 16:04


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije