Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software

Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 26.06.2012, 21:57   #1
kufi
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 22.09.2009
Mjesto: novi banovci
Godina: 41
Postovi: 41
Downloads: 246
Uploads: 0
Rekao HVALA: 66
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: korg pa800
Interesi: muzika
kufi befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
kufi pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Rotes Gesicht Da li postolji program za PA 800 korg-a ???

Da li postoji program da se ceo set sredi u kompjuteru pa da se tek onda ucita evo u cemu je moj problem imam terce nisu lose u jednom setu ali ostali semplovi su jako losi set je pun skoro do vrha pa sam hteo da ucitam moje boje njih 15 a da obrisem ove nepotrebne semplove medjutim brisanje semplova iz seta gde su terce je jako nezgodne jer pola boja nemogu da provalim a ako bi popisao samo boje koje mi trebaju iz tog seta i njih ucitao zajedno sa tercama onda terce nece da rade tako da neznam vise gde gresim pomoc bilo kakva bi mi mnogo znacila pozz
kufi je offline   Reply With Quote
Star 26.06.2012, 23:08   #2
ELKO
Vredan član društva
 
ELKO's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.08.2009
Mjesto: Usa
Postovi: 102
Downloads: 1482
Uploads: 12
Rekao HVALA: 3
Zahvalili mu 17 puta u 16 Postova
Instrumenti: magpotVE
Interesi: magpotVE
ELKO befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
ELKO pošalji poruku preko ICQ messengera ELKO pošalji poruku preko AIM messengera ELKO pošalji poruku preko Yahoo! messengera ELKO pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Sređivanje seta je mukotrpan i dugotrajan rad. Mislim da je to u većini slučajeva beskonačan rad, za to što dok središ određene postavke, napraviš neku osnovu, već se pojave novi standardi, novi ritmovi, zvukovi i sl. Papir i olovku u ruke i piši, po meni je to najpouzdaniji način. Koliko znam ne postoji softver za Pa seriju, izuzev Style works za ritmove i PAL viever za pregledanje ritmova u setu. Već dvije godine postepeno sređujem set i veoma sam zadovoljan, ali taman kad kažem sebi da sam završio, dobijem od kolega neke nove setove i naravno pošto je svaka novina zanimljiva onda dodajem te nove stvari, pa brišem slične semplove da bi dobio još prostora i tako čini mi se u nedogled.
ELKO je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio ELKO za ovaj koristan post:
kufi (03.07.2012)
Star 27.06.2012, 09:48   #3
nesaband
Doktor Nesa
 
nesaband's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.12.2008
Mjesto: Srbija
Godina: 62
Postovi: 1.953
Downloads: 655
Uploads: 21
Rekao HVALA: 335
Zahvalili mu 335 puta u 311 Postova
nesaband ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

to je igranka bez prestanka,set nikad nije savrsen i zato mora stalno da se radi.
__________________
Ko rano rani ceo dan zeva.
nesaband je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 22:00


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije