Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Kompjuteri I Produkcija > Muzički Software

Muzički Software Sve što Vas zanima o radu sa nekim muzičkim programom koji nema sopstveni podforum...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 13.05.2013, 00:47   #1
levkoo
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 13.06.2007
Postovi: 37
Downloads: 354
Uploads: 1
Rekao HVALA: 5
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
levkoo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard opet Sequoia

Dakle pisao sam nedavno da sam uzeo da radim Sequoiu i imam dosta nejasnoca ali evo sad u momentu u glavi mi idu tri problema: 1. polako samo poceo da ulazim u njene tajne ali kad god loadiram vst instrument ( sempler ) preko vst manager ne loaduje mi ga na zeljenu traku vec na onu koja sledi...dakle ako mi je obelezana traka 1 i sad u vst manager idem i add instrument i odaberem recimo kontakt i ucita se kontakt ali na traka 2 dakle traka 1 ostaje prazna...pitanje 2: vezano za halion 3.5 : dakle jedva da sam nasao ovaj vst koji je kompaktibilan sa win 7 64 i kad ucitam u njega semplove recimo gajde ili duduk ili neke za nasu muziku on ih svira sa neki sustain i dinamika na klavijaturu kad pritisnem malo jace ko policiska kola zvizdi sempl...probam da izbrisam sve parametre ali kad ucitam sempl opet se oni podese kao i prethodni put tako da ne znam dal je rec o losim semplovima ili o losim podesavanjem samog vst instrumenta i dali postoji neki default setting da se memorira....i pitanje br 3 opet za Sequoiu: dakle snimio sam projekt ali ostavio ga nedovrsen i tako ga zacuvao zato sto sam zaspao na birou ...kad sutra dan otvaram taj projekt i neki vst se ne loadiraju na odredzene trake...recimo snimio sam 8 trake i tako zacuvao kad sledecu put kad sam otvorio loadirali su se samo 6 vst na 6 traka...na traku 5 i 7 recimo pise vst cannot be loaded (ili tako slicno) ...ne radim multi routing posto ne znam kako ide i posto na mikser na Sequoiu ne znam da podesim da svaki kanal sa vst da ide na svaki kanal posebno tako da ucitavam na svaku traku novi vst ( a i tamo mi je lakse )....
Dodato:
Zar niko ne zna da objasni ove probleme ?

Promijenjeno od levkoo (15.05.2013 u 08:49 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
levkoo je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Isključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:46


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije