Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
YU-MIDI Marketing


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Slobodna zona > Sport

Sport U zdravom telu zdrav duh, uh...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 04.02.2010, 00:01   #11
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Jesam Zvezdaš ali sve čestitke Partizanu na večerašnjoj pobedi nad Barselonom...
  Reply With Quote
Star 04.02.2010, 00:15   #12
misa1265
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 29.07.2009
Mjesto: C:Program files
Postovi: 260
Downloads: 671
Uploads: 0
Rekao HVALA: 30
Zahvalili mu 11 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg Pa500
Interesi: Muzika...
misa1265 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Takodje,iako sam Zvezdas svaka cast stvarno...
misa1265 je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2010, 00:24   #13
Pajke
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 11.12.2008
Mjesto: Sabac
Godina: 31
Postovi: 20
Downloads: 399
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Pa500
Interesi: Aikidoooooo
Pajke befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ne navijam ni za koga...ali svaka cast Partizanu......razbili su ih...
Pajke je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2010, 00:36   #14
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ima jedan tim, ceo sam život s' njim,
pevam svaki dan, jedan je Partizan!!!

Ko nije gledao neka žali, košarka je igra u kojoj Dule Vujošević na kraju pobjeđuje...
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2010, 00:48   #15
misa1265
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 29.07.2009
Mjesto: C:Program files
Postovi: 260
Downloads: 671
Uploads: 0
Rekao HVALA: 30
Zahvalili mu 11 puta u 10 Postova
Instrumenti: Korg Pa500
Interesi: Muzika...
misa1265 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@Burli
Ne bih da kvarim slavlje,al moram da kazem da Partizan ove sezone nije pobedio Zvezdu..pricate da mozete sve da pobedite..mozete sve,sem Zvezde..pozz
misa1265 je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2010, 01:00   #16
mimiki
Stvarno kod kuće
 
mimiki's Avatar
 
Registrovan/a dana: 04.10.2007
Mjesto: Batajnica
Postovi: 1.074
Downloads: 1564
Uploads: 11
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 79 puta u 74 Postova
Instrumenti: CharlesLakOB
Interesi: CharlesLakOB
mimiki befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mimiki pošalji poruku preko AIM messengera mimiki pošalji poruku preko MSN messengera mimiki pošalji poruku preko Yahoo! messengera mimiki pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

i ja sam zvezdas ali svaka cast partizanu i kad igra u evro ligi uvek ih pratim navijam za njih,svaka im cast!
a zvezdasi se stalno nesto busaju,pobedili ih jesmo,ali taj period im je bio trenutak slabosti a zvezda bila bas u formi,vec sledecu utakmicu ima da puknemo,tako da ne treba da se palimo
__________________
dok na ruci imas prst ne mora da bude cvrst!
mimiki je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2010, 01:55   #17
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala mimikiju što je objasnio neke stvari
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2010, 02:14   #18
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Citat:
Originalno postovano od Burli Pokaži Post
Ima jedan tim, ceo sam život s' njim,
pevam svaki dan, jedan je Partizan!!!

Ko nije gledao neka žali, košarka je igra u kojoj Dule Vujošević na kraju pobjeđuje...
Ne bih ja baš njemu pripisivao toliki uspeh (da ne bude sad ni da ga omalovažim),ima iza njega ozbiljnih ljudi i kvaletetne ekipe koja sve to vodi i organizuje,on je jedna karika u lancu ali ne ona najvažnija...

Isto beše i sa Ljupkom Petrovićem u Zvezdi...on kao trener tad i nikad više napravi posao,i Vladica Popović posle njega,a gde su sad da podignu Zvezdu na noge kad su takvi majstori...

...htedoh reći...postoje mnogo bitnije stvari kod dobrih ekipa od trenera,,,a Partizanu još jednom čestitam od srca
  Reply With Quote
Star 04.02.2010, 03:05   #19
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Druže ne znam koliko si upućen u stanje u košarkaškom klubu Partizan, ali vjeruj mi da taj kolektiv bukvalno zavisi od Duleta i Danilovića!!!
Tvrdim da bih ja bio bolji sportski direktor nego što je student(Mlađan Šilobad) i da bih našao jakog generalnog sponzora i da bi se sinošnji susret igrao pred rekordnim brojem gledalaca u Areni i da mi ne bi na svakih par mjeseci prijetili zatvaranjem vrata Pionira zbog neplaćenih obaveza(grijanja) i da mi Marfin banka ne bi blokirala račun i mahala milionskim dugovima, da mi ne bi Veran Matić pozivao na bojkot sponzore i tako dalje, i tako dalje...

A kao potvrdu moje teze pogledaj još jednom utakmicu protiv Barse pa ćeš vidjeti kako je zaustavljen Navaro, ili kako se na 20 sekundi prije kraja prvog poluvremena postavlja napad za mlađanog Mitrovića koji sam polaže loptu u koš ili kako se na 20-ak sekundi prije kraja produžetka pri vođstvu od 1 razlike postavlja zona gdje igrači Barselone jednostavno bivaju zatečeni te nemaju nekakvo rješenje u napadu...

I na kraju da dodam i to da su zadnje dvije pobjede u Top16(za neupućene protiv Panathinaikosa i Barselona koji su možda i 2 najbolja sastava trenutno u Evropi a svakako najskuplja) ostvarena bez pomoći prvog centra i najboljeg igrača ove sezone ujedno i najboljeg strijelca!?

P.S. O igračima koji su recimo zadnjih 5-6 sezona napustili osmostrukog uzastopnog prvaka države bi se tek dalo diskutovati...
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote
Star 04.02.2010, 03:11   #20
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Da me ne shvatis pogresno,NE OSPORAVAM KVALITET TRENERA,pogotovu Vujosevica koji je vec desetak godina na klupi Partizana ako se ne varam,samo kazem da ne treba preuvelicavati njegovu ulogu jer iza njega stoji tim iskusnih i ozbiljnih ljudi...ne mislim cak ni na te koje pominjes koji se slikaju za novine...

...A Vujosevic bese i selektor reprezentacije Crne Gore ako se ne varam,i...nista...
  Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Alati tema
Display Modes

Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 14:10


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije