Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Prateća oprema > Harmonizeri

Harmonizeri Da zvučite kao hor...

Odgovor
 
Alati tema Display Modes
Star 10.01.2012, 19:43   #11
Dell
Satriani
 
Dell's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.07.2008
Mjesto: Mostar, Hercegovina
Postovi: 2.525
Downloads: 681
Uploads: 10
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 324 puta u 277 Postova
Instrumenti: Yamaha Tyros3, Bugari Banger Exclusive, Roland Fantom G7, Yamaha V50, Hohner Atlantic IV
Interesi: Muzika, Informacijske tehnologije, Biciklizam
Dell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein LichtblickDell ist ein Lichtblick
Dell pošalji poruku preko MSN messengera Dell pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ne bih rekao da je stvar za tebe. Jedino sto zauzima manje mjesta od recimo vhm5. Ovo ti je vise 'ajmo rec spravica za gitariste, koja radi tercu na osnovu harmonije, nesto kao ensemble na klavijaturi. Moze posluzit, ali nije to to...
__________________
I'm the one who knocks...


Dell je offline   Reply With Quote
Star 16.04.2014, 00:58   #12
The.ONE
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 31.03.2014
Postovi: 24
Downloads: 0
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg 01/Wfd, Korg X5D, Roland D-110, Digitech Vocalist II, One man band 11, Behringer XR-18
The.ONE ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja sam Digitech Vocalist II kupio preko eBay-a za 80 €, stigao mi iz Njemačke u odličnom stanju, inače ni u Hrvatskoj se ne može naći za taj novac.
The.ONE je offline   Reply With Quote
Star 25.04.2014, 08:40   #13
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Da ne otvaram novu temu. Par saveta u vezi kupovine vocalista. Radio sam na Digitech vocalist workstation ( sto ima midi ulaz i fino je radio).
- Prioritet mi je da ima Phantom, ukoliko je moguće da se poveže sa mikserom na AUX... Ako ne nije bitno. Midi ulaz obavezno.... Naravno da ima što prirodnije harmonije... Vaša iskustva me zanimaju... Recimo za ono sto sam nasao u ponudi A POSEBNO me buni ovaj novije generacije po veoma povoljnoj ceni....
- Tc Helicon VoiceLive Touch

U ponudi su i :
- Vocalist-digitech Vld 3
- boss ve 20
- tc helicon voice live 1
- tc helicon voiceworks ( Reck varijanta )...

Hvala
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.
rolandx je offline   Reply With Quote
Star 25.04.2014, 09:30   #14
beronjan
Vredan član društva
 
beronjan's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.01.2008
Mjesto: Novi Sad
Postovi: 255
Downloads: 115
Uploads: 2
Rekao HVALA: 22
Zahvalili mu 116 puta u 110 Postova
Instrumenti: Kurzweil Forte 7, Yamaha Montage 6, Kurzweil PC3K6, Kurzweil PC3
beronjan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pozdrav Ja bih svakako išao na Helicon, meni lično je bolji i od Bossa i od Digitecha. Ovako, VE-20 nisam probao, VL3D sam probao i dobar je ali ne može da se meri sa TC-jem, i po opcijama i po soundu. Što se tiče VoiceLive Toucha, njegova cena je spuštena, jer su izbacili novi VoiceLive Touch 2, pretpostavljam da je zbog toga. Dobra je sprava, lepo radi, ali meni je malo nepregledna za rad. Displej je jako nepregledan, sav je u tačkicama, mali je, i kad prebaciš preset, slova se kreću ko na onim svetlećim reklama VoiceWorks ne bih uzeo zato što je Reck varijanta, ali što se tiče zvuka, nema geške. Meni lično, najbolji izbor od ovih što si ti nabrojao, je VoiceLive 1. Najlakši je za upotrebu u svirci, sve ti je pod nogom, zvuk odličan, opcije i programabilnost takođe. Koliko vidim, polovni su oko 300e, što kontam da je OK. Eto, moje iskustvo
__________________
beronjan je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio beronjan za ovaj koristan post:
rolandx (25.04.2014)
Star 30.04.2014, 22:27   #15
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Na zalost uzeh VL3D, digitech... kazem na zalost jer sam zeleo Helicon voice live, ali ocuvan nema ispod 260-300e.... ovo uzeh za 130e... Imao sam Performera 2, ovo je dosta losije od njega, Helicon nisam probao. Postoji jedan problem. Saljem sa klavijature preko midija lower signal i mislim da je tu greska. Zavisi kako uhvatim akord, ako ne pritisnem recimo prvo F u F molu ili duru svejedno, desava se da uhvati A i slicno. Sada se razmisljam da za send signal na klavijaturi stavim ACC1, on ne zavisi od prvog prsta u akordu ....... u momentu hvata dursku ili molsku koju ce odmah prepoznati.... Accapela mod mi se ne dopada ni malo..... sve u svemu, nisam prezadovoljan ali za taj novac neka malo mulja...... Ako ima neko iskustva sa ovim modelom voleo bih da cujem njegova podesavanja sto se tice Male - Female, visine ( High, Higher,lower.....) i ostalo...
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.
rolandx je offline   Reply With Quote
Odgovor

Favoriti

Oznake
digitech, vocalist


Vaše dozvole
Ne možete postavljati Nove Teme
Ne možete poslati Odgovora
Ne možete postavili Privitke
Ne možete uređivati vaših Postova

BB-Kod je Uključeno.
Smajlići su Uključeno.
[IMG] Code jeUključeno.
HTML-Kod je Uključeno.

Brzi pregled


Trenutno vrijeme na Forumu 13:21


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije