Videti jedan post
Star 22.06.2010, 03:10   #59
RadeKOKI
Ovaj baš voli da kuca
 
RadeKOKI's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.04.2007
Mjesto: Tamo i ovamo
Godina: 42
Postovi: 409
Downloads: 523
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Imam svasta
Interesi: Interesovanje za "tete" sa velikim sisama :D
RadeKOKI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

sta bi bre drugari, ubiste decka..na prvu znam ovog momka licno komsija mi je inace ovde u Kladovu, da malo razgranicimo neke stvari momak nije profesionalac (ali bice jednog dana) za sad po meni nema potrebu da se bavi ovim poslom jer inace mu u zivotu muzika nista nebi znacila posto ima neke druge stvari ..da neduzim sad..no decko je rodjen sa "vlaskim genom" sto se da cuti slatki g-moll svira momak to inace i skida taj stil muzike "srdjan, bozin...." itd itd itd, inace godisnje u njegovoj kuci ima najmanje 3-4 zabave sve su moje tako da i on nekad malo svirucka...i poznajem celu pricu, otac mu je nekad bio basista...tako da ne napadajte decka, ako oce nek napravi snimak ali video i da nebi bilo posle jeste nije..bla bla, inace decko uzima privatne casove kad god je u kladovu ode kod nekog od ovde lokalnih klavijaturista i plati pa skuplja znanje, a za promenu on svira oko godinu dana...pre godinu dana nije znao gde je "TON C" da se izrazim onako razumljivo i laicki eto toliko za sad. Pozdrav drugari
RadeKOKI je offline   Reply With Quote