Videti jedan post
Star 21.03.2014, 21:15   #40
calevh
Ovaj baš voli da kuca
 
calevh's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.10.2008
Postovi: 378
Downloads: 4126
Uploads: 5
Rekao HVALA: 37
Zahvalili mu 27 puta u 24 Postova
calevh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
calevh pošalji poruku preko ICQ messengera calevh pošalji poruku preko AIM messengera calevh pošalji poruku preko Yahoo! messengera calevh pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Bobane, znači Prelude poseduje apsolutno sve one "naše" boje, koje se nalaze u Gw8? Iz specifikacija sam video da nema nijedan MFX za ritam sekciju, i čini mi se da ima nešto manje MFX - a, za desnu ruku, tj. broj efekata u odnosu na Gw8? I nešto mi je čudno u specifikacijama, piše da nema delay kao efekat, već samo u sklopu MFX-a ima grupu delay efekta?

Bobane, ajde da obnovimo još jednom gradivo,
- 100 Performansi pravim, u kojima uopšte nemam potrebe snimati ritmove, već samo podešavanja vezana za boje? Jer ću ritmove pozivati sa leve strane, verovatno preko "User" tastera, u bilo kojoj performansi mogu pozvati bilo koji ritam, pritiskom tastera "user" i onda točkićem odem do ritma, pa "enter". U ovom slučaju, šta se dešava sa efektima na ritmu, tj. na trakama ritma. Kako da odredim koja količina efekta će ići na trakama, da li to radim preko "Style composera", a u performansi određujem koji će se efekat koristiti?
- Jednom kada sređujem klavijaturu, podesim je da mi promenom performanse ne menja ritam, i tempo.
- E sad pitanje, vidim da postoji taster "numeric", da li je moguće birati performanse tj. boje, ukucavanjem broja.
calevh je offline   Reply With Quote