Videti jedan post
Star 21.03.2014, 13:34   #37
Boban010
Zaludan vladika
 
Registrovan/a dana: 05.07.2007
Mjesto: Pirot
Godina: 52
Postovi: 1.267
Downloads: 416
Uploads: 29
Rekao HVALA: 60
Zahvalili mu 224 puta u 196 Postova
Boban010 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@Calevh
Jos uvek imam ovu klavijaturu i koristi je moj sin,dakle ne koristim je za tezge.Roland Prelude (ovo je takoreci nova informacija) za razliku od GW8 ima oko 200 boja vise,sto je ako se uzme u obzir velika banka boja kod GW8,pravo malo bogatstvo!
E sad o njenoj upotrebnoj vrednosti.
Mnogi koriste GW8 bez upotrebe favorita i sasvim su zadovoljni tako da ne vidim razloga zasto to ne bi bio slucaj sa Prelude.Meni bi bi bilo vrlo tesko jer sam navikao na Favorite.Na Prelude ritam mozes da zakljucas u sistemskim podesavanjima tako da prilikom promene performansi ritam ostaje.E sad ritam menjas uz pomoc tastera style (skroz levo od ekrana) i uz pomoc tockica) a boje-performanse mozes da poredjas jednu do druge tako da jednim okretom tockica-levo ili desno dobijes drugu boju.Osim ovoga imas na raspolaganju i jedan ONE touch po ritmu.Ovo je alternativa za koriscenje i GW8 bez favorita.
Najbolji nacin za koriscenje i Prelude i GW8 je ovo sto rece Tranzit,tablet sa aplikacijom za slanje midi podataka i onda u svakom trenutku imas dostupno 100 ritmova i 128 performansi na jedan dodir "tastera".
Boban010 je offline   Reply With Quote