Videti jedan post
Star 17.07.2018, 19:05   #6
novi
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 28.06.2018
Postovi: 9
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
novi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Neki dan kupio. Komplikovaniju stvar nisam vidio. Za rad se svi zvukovi trebaju podesiti. Ritmovi isto tako. Nigdje se ne mogu nabaviti ritmovi za balkan (narodnjake) pa ih sam pravim. Ima 6 padova ugradenih. Drugi se ne mogu dodavati zato sto ih nitko nije napravio, tvornica isti tako. Cini mi se kao da klavijatura nije tvornicki zavrsena. Kao da su je poceli prodavati prije nego su sve zavrsili sto se tice i ritmova i zvukova. Drum kits karastrofa. Od tolikog izbora moram napraviti drum kits koji koji bi posluzio. Reklamiraju puno zvukova i ritmova a od toga se moze iskoristiti mozda 10%. Sve ostalo je muka i podesavanje. Gomila harmonika a samo par se moze koristiti. Korg i Yamaha su neusporedivo jednostavniji za podesavanje. Od nasih ritmova srb za narodnjake svega 6 i to karastrofa. Cijena nije tako skupa u odnosu na ostale klavijature ali i ne vredi vise. Muka u podesavanju od jutra do mraka i tako par dana.
Dodato:
Sto se tice ritmova, svaki ritam drugi drum kits, bas, gitare efekti, glasnoca..... Upute isto tako karastrofa.
Nista bez uradi sam.

Promijenjeno od novi (17.07.2018 u 19:11 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
novi je offline   Reply With Quote