Videti jedan post
Star 04.08.2019, 20:54   #4
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Upravo vas dvojica (Romario i Casper), znate moju pricu kad sam se kao nesvirac zaputio u kupovinu prve klavijature. Pa malo da je podjelim i sa drugima ovdje.. Nisam nikoga trazio savjet niti sam ista razumio oko klavijatura, nisam cak razumio pojam aranzer ili workstation i sl.. (doduse pogledao sam neke testove na youtubeu), i tada sam kupio Tyros 3. Sjeo u auto i otisao po Tyros 300 km od kuce. Mislim da je kolega Ivo mislio da nisam normalan kad mi je rekao da probam Tyros, a ja mu rakao da neznam svirati [emoji1] (ako gosp. Ivo cita nek se javi).. uglavnom, htio sam kupiti profesionalni instrument, a Tyros je to bio i tako je izgledao.. PSR nije.. tako da za mene uvijek moze jedan Tyros, nista PSR. Cim vidim ovo vanjski adapter - dalje ne moram ni citati..
Svakako je pozitivno sto Yamaha pokazuje da ne odustaje od aranzera i sto ih i dalje razvija. I mislim da Yamaha, kroz PSR seriju testira neke opcije i mogucnosti koje ce mozda biti ugradjene u sljedeci top model. Gledaju koliko ce biti prihvacene ili ne.


Poslano sa mog SM-G973F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline   Reply With Quote