Videti jedan post
Star 17.09.2017, 10:20   #3
Alen P
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 18.11.2007
Mjesto: Čakovec
Postovi: 657
Downloads: 380
Uploads: 6
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 70 puta u 68 Postova
Instrumenti: Tyros 4
Interesi: Muzika, religija
Alen P befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Alen P pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hvala Caspere na novoj temi.
Ja i dalje stojim za time da su mi gaže isplative. Kad mi nebi bile, ne bih svirao. S tim da to nije moja primarna djelatnost, i zaista mi je lakše 'disati'.

Da, imam Tyros 3 koji zaista ima gotovo 10 godina. Zadovoljan sam jako i nije mi potrebno za sad ništa jače. A koliko vidim nije potrebno ni gostima jer se nitko nikad nije požalio da Tyros radi loše, da pod hitno to moram promijeniti. Niti me ikad itko uskratio kod plaćanja zbog radi deset godina stare klavijature.

Četvorkica ako upadne kakva prilika, okay. Ali smatram da dobar muzičar još može raditi s Tyros 2 (i to jako dobro) i nema gaže ili pjesme koju ne može odraditi.

Onako od srca, radije bih da izrade još bolje-realističnije, vokodere. To je ono što ljudi čuju i primjećuju. U njega bih prije uložio nego u klavijaturu.

Nadalje, ne mogu se pohvaliti da sviram u hotelu s pet zvjezdica, u kojem imam solidnu mjesečnu isplatu, gdje je bina fizički odvojena od ljudi, u koji zalazi određena klijentela... To je razlog zašto u sadašnjim prilikama ne bih kupio Genos ni za živu glavu. Da ne govorim da će vjerojatno koštati više od 5000 eura. Netko sam, bez obaveza-čitaj obitelji-vjerojatno bi lakše odvojio te pare. Ja nisam taj slučaj. Moramo biti realni, razmišljati u okvirima u kojima funkcioniramo. U zadnje vrijeme pratim malo jazz poduke na Youtube. Evo primjer: https://www.youtube.com/watch?v=8A41X1RbKdk
Mogu vam reći da se otvaraju horizonti-očito da Tyros 3 može raditi još i bolje.
Alen P je offline   Reply With Quote