Videti jedan post
Star 05.07.2007, 14:27   #14
Aziz
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 05.03.2005
Mjesto: Gothenburg- Sweden
Postovi: 35
Downloads: 153
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Aziz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Evo nasao sam i ja jos jedan nacin! I meni se bunio PA80 kad treba Disketta 2. Ja sam napravio jedan folder, naprimjer Aziz.CRD i u tom folderu sve .DAT fajlove ubacio (11 fajlova). Onda sam taj Aziz.CRD folder ubacio u HD. Kasnije samo ides na "Menu", "Card Restore" i Selectujes cjeli folder i PA80 sve u folderu automatski ucitava.

Ima jos jedan nacin ali je malo vise komplikovan. Ako imate Laptop, imam jedan program za prebacivanja backupova preko Laptopa u Flash Card. Ali backupove morate pretvoriti u jedan .bin fajl, znaci svi 10-11 .DAT fajlova u jedan .bin a to taj program radi. Nisam ga jos probao, ali ako ikoga interesuje mogu poslati. Imam gotova 2 .bin fajla!

Nisam jos skontao zasto se buni za disc 2 ali ima vise razloga, jedan od njih je ako save Backupova radite na HD, onda ide sve u jednu ".CRD" mapu a ne kao na floppy gdje svi 10-11 fajlova dobiju svoju ".CRD" mapu. (Ako je neko backup raio preko HD a vi pokusavate ucitavati preko floppy ili obratno, more biti problema)

Neznam dali WinZip, MSN ili lokalni "AntivirusControl" kvari fajlove.. Znam da nekad se .PCM fajlovi za Tritona znaju poremetiti ako zippujes ili saljes preko MSN-a. A rijesenje za to je da samo ucitas taj "pokvareni" .PCM fajl u "LeLibbity" i ponovo ga ustedis i problem je rijesen.

more i biti da vam je zakljucana Flash Cartica! Imam rijesenje i za to: jedan mali program u .sys formatu sto ucitate u PA80 preko Restart. PA80 onda startuje preko Discette i taj program omogucava da Formatiras i "odkljucas" Flash Carticu.. Program isto tako more i "zakljucati" Flash Karticu ako ikome zatreba imam ga ja. Program se zove Card Manager 1.2 (BPa80.sys)
Aziz je offline   Reply With Quote