Videti jedan post
Star 19.01.2011, 00:01   #65
buco bass
Početnik forumacije!
 
buco bass's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.05.2010
Postovi: 25
Downloads: 210
Uploads: 1
Rekao HVALA: 11
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
buco bass befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

zovem se šljivić ibrahim nadimak buco jos od rodjenj ali nisam debeo ,imam41god. zivim u tuzli bavim se ajmo reci profesionalno muzikom preko 20 god. prvi instrument mi je bio harmonika negdje do osmog razreda os skole.posto se u mojoj familiji niko nije bavio muzikom moji roditelji nisu bas u to vjerovali i nisu mi pruzili podrsku naime kad mi je trebala veca i bolja harmonika nisam je dobio jer otac je pravio kucu isve pare bile su usmjerene u tom pravcu tako da sam ja silom prilika morao da se uhvatim gitare a i to sam posudjivao od prijatelja i vjebao i molio drage da mi pokazu nki akord i sl.sa 18 god. sam usao u kafanu i svirao bas kontru na ritam gitari vjerovatno vecina zna na sta mislim jedne prilike u jednom restoranu jedan moj prijatelj bas gitarista me zamolio da malo ustanem da ga zamjenim jedan blok tada smo primjetili i ja i moje kolege da mi bas gitara odlicno lezi i to sam i ucinio prihvatio sam se basa i svirao ga do unazad pet god. posto je situacija vema teska i kako su se pojavili aranzeri gazde lokala su sve manje uzimale kompletne orkestre jer im je bilo lakse pacat jednog ili dva muzicara tako da smami gitariste i bubnjari fakticki ostali bez posla tada sam odlucio da kupim aranzer nije mi bas bilo tesko da se snadjem jer sam svirao i poznavao harmoniku je da kolega mi je pomogao oko lijeve ruke da nebi trcao po klavijaturi nego sto kazu da sve bude pod rukom trenutno imam korg pa 500 sviram ne koristim puno transpozer dobro sam se snasao vjezbam skoro svaki dan
buco bass je offline   Reply With Quote