Videti jedan post
Star 07.02.2011, 02:19   #6
pedjajazz
Vredan član društva
 
pedjajazz's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.03.2008
Mjesto: Serbia
Postovi: 229
Downloads: 323
Uploads: 0
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 40 puta u 33 Postova
Instrumenti: accordion, keyboard, tenor sax, piano & guitar
Interesi: Nakon duge neprofitabilne jazz karijere, interesi su samo tezge i svadbe i punolestva,.......
pedjajazz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
pedjajazz pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Vidis, behringer nove aktivne nemaju rebraste hladnjake, evo primetio sam da mi se mackie srm450 vise greje nego 315A, sa hladjenjem nisam nikad imao problema, a radile su i po 10 sati bez gasenja, a i sada su klimatizovane sve prostorije, a ko jos pa svira pod satorima, tu ionako je pasivna za preporuku, s toga netacno, behringer se ne greje!!!!
Inace rcf, super naravno, a novi jbl eon 515, 315, bacanje para, bolje radi 200 puta prethodna jbl eon G2 serija, u novoj je tako kompresovan zvuk, uzas za sve osim za tehno zurke!
Tako da u odnosu na martin wisman, i ostale smesne firme, behringer pravi izbor, i shvatite ljudi da samo mi muzicari primetimo razlike u soundu, obicni ljudi vise gledaju atmosferu, repertoar, suknju, sise, a najvise u zadnje vreme koliko ce da kosta muzika,... pa ti vidi, kakva je situacija bar kod mene, tj. lokalni tezgaros, bez tv marketinga,... i behringer je ok. No svi mi tezimo da zadovoljimo svoje muzicke ukuse i standarde, stoga neka mirandess zaradi pa neka odabere ko covek kada bude imao para!
pedjajazz je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio pedjajazz za ovaj koristan post:
mirandess (07.02.2011)