Tema: KORG Pa4X
Videti jedan post
Star 27.09.2015, 14:26   #86
Alen P
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 18.11.2007
Mjesto: Čakovec
Postovi: 657
Downloads: 380
Uploads: 6
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 70 puta u 68 Postova
Instrumenti: Tyros 4
Interesi: Muzika, religija
Alen P befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Alen P pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od keyboards Pokaži Post
E izgleda da se drustvo na forumo promjenilo. Izgeda da se mi nerazumijemo. A, sta je tu je. Ja vas pozdravljm. Dovodjenja drustvo staro. Dovidjenja forumi i zivi mi bili.
Dodato:


Sa ovakim se nema sta konstruktivno pricati
Dodato:

Ovaj je izgleda jos u osnovnoj skoli
Dodato:
Ja pricam o faktima i iskustvima i razmisljanja a oni se zezaju. Stvarno nema vise potrebe da sam ja ovdje. Uz sve zelje isvima i postovanje forumu kojem zelim iskreno sve najbolje zelje ja se oprastam od foruma. Red je se pozdraviti sa dobrim ljudima sa kojim se drugovolao.

No hard feelings, kolega. Vani si, pokupio si dio njihovog potrošačkog mentaliteta, i to je ok. Tako se to radi. A mi smo tu gdje jesmo, mali pametni balkanci. Teško razumijemo kalkulacije s takvim brojevima pa onda teško nalazimo 'zajednički jezik'. Neke stvari koje su tebi normalne, nama su znanstvena fantastika i to je tako kako je. Kalkulacije su ti ok, nisi ništa pogriješio, imaš super spravu, i ako možeš, zašto ne. Ljudi kupuju aute po 100,000 eura koje razbiju pa kupe drugi. Samo ti tu fino ostani, nabavi neki sempl, postavi ga na download da i mi 'smrtnici' malo omastimo brk. Nemoj ništa zamjeriti.
Alen P je offline   Reply With Quote