Videti jedan post
Star 13.05.2008, 09:59   #3
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ma u životu svega ima.
Eto, meni se je desilo da sam ovaj vikend nalupao gazdu jednog lokala gdje smo svirali proslavu krštenja. Nisam ni htio ić s obzirom na situaciju i bolest, al stari prijatelj me je zamolio da mu odsviramo samo od ručka (oko 2 popodne do jedno 6-7 uveče). Tako je i bilo. Tridesetak gostiju, pojelo se popilo, zapjevalo, zaplesalo i kako je bilo dogovoreno u 7 sati navečer razlaz. Pošteno je platio (i više no što je trebao), gosti se pokupili, i mi odjavljujemo svirku taman pet minuta po sedam sati kad evo ti gazde restorana, osorno na nas "Kud ćete vi, jebem vam mater ?!?!? Ima da dalje svirate za mene i moje goste !" Kako sam bio umoran i uvrjeđen njegovim nastupom ja mu kažem kako se nisam s njime pogodio za svirku i da ako želi dalje svirku da nema tih para jer je nedelja i želim se još malo odmoriti večeras s obzirom da sam sviro i u petak i u subotu. Kad on meni zaključa vrata i neda da iznesemo opremu van. Kao on će nas pošteno platit i da ima da sviramo inače će bit belaja. Vidim ja lokal prazan. Na šanku 7-8 pijanih budala urla i psuje. Ja ga kulturno pozvo u WC da se "dogovorimo", a onda mi je pao mrak na oći. Puko mi je film i ubio sam boga u njemu. Mislim da sam ga tuko ko medvjeda jedno dobrih 5 minuta. Rekoh "A sad zovi policiju, zaboli me. Samo dok dođu ne otključaš li vrata da iznesem svoju opremu i instrumente, nas troje čemo ti razbit cijeli lokal !". Boga mi otključo je i otišli smo bez problema. Jučer čujem kako je pričo po gradu da se je potuko na nogometnoj utakmici, i da su ga trojica izbatinala jer je imo krivi šal
Pregazio ga je tenk mater mu mafijašku.
__________________
u penziji !
kreso je offline   Reply With Quote