Videti jedan post
Star 30.09.2019, 22:04   #83
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

evo sad sasm slikao i da probam da preslozim. Pozicije su razbacane i nije ih video ni jedan midi to mi je sad jasno, medjutim svi na 000 a meni otvara samo 001 Bank. Jos to da vidim kako cu i javljam se
samo da dodam Casper je i to predvideo (da cu da zaserem) pa je ostavio link i evo zamenio sam i bank. Da poslazem sve i javljam za pola sata
Dodato:
Samo da javim. Da ne bude eto udavio nas, resio sve i pobego. Ceo dan sam se ojcao i drndao SX ali sam kad sam doso kuci sve odradio po uputstvu, sve je spakovano kao i pre i dodato preko jos dosta semplova. Sve radi kako treba. Imao sam manji problem kad smanjim midi on se pojaca ili kad sta god dirnem u smislu dorade svi se kanali smanje...bas sam mislio poludela klavijatura, ali sam izvadio midi kabal koji sam stavio (konj) misleci da ce neke terce koje se ne cuju kako treba bolje da rade. Sad bez nje sve besprekorno radi. I da, sve sam exportovao u PPF i na lap topu i to tako ceka SX.

Promijenjeno od psr (01.10.2019 u 00:04 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
psr je offline   Reply With Quote