Videti jedan post
Star 24.12.2015, 17:37   #16
GALA
Kao kod kuće
 
GALA's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.06.2007
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 828
Downloads: 10249
Uploads: 21
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 50 puta u 42 Postova
Instrumenti: Pa5x,M3
Interesi: Studio
GALA befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
GALA pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pa vidis djelimo misljenje kad je u pitanju cjena...al ocu reci da ljudi bas i dizu tu spravu u rang ti jacih mixera i ona prica nije behringer kosto je bio itd..jest on je kosto je bio samo mozda one firme bolje nisu vise kosto su bile...bero je tu di je i bio...ta sprava nudi mogucnosti brdo za te pare i ok je...al zvuk je standard behringer...i vidis one sve mixete sto sam nabrojao njima ne treba kompresor da ista dize...nisam ono napisao da bi popljuvao behringera jer nemam tu namjeru..napisao sam iz razloga Dal kupit novog Beru ili polovnog A&H,Yamahu,mackie...itd...ja sam iskreno za ove firme pa i polovne...Ipak te klase Mixa imaju ono sto mi trazimo u zvuku neka nijansa koja daje ili nedaje ono nesto ...moje konacno misljenje Xr12 je odlicna sprava s puno funkcija za te pare al i dalje siromasnog Berinog zvuka koji jos uvijek nije dorastao drugim jacim firmama pa cak i u istom cjenovnom rangu...Nisam behringero mrzac da me ne shvatite krivo,inace postujem tu firmu..al eto cisto pisem iskustvo...pozzz
GALA je offline   Reply With Quote