Videti jedan post
Star 24.12.2015, 16:21   #14
GALA
Kao kod kuće
 
GALA's Avatar
 
Registrovan/a dana: 21.06.2007
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 828
Downloads: 10249
Uploads: 21
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 50 puta u 42 Postova
Instrumenti: Pa5x,M3
Interesi: Studio
GALA befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
GALA pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Evo da i ja malo pripomognem u iskustvima s XR12 posto sam sad vec bivsi vlasnik....ovako cu krenut:Xr12 sam uzeo naj vise radi 2 efekta po kanalu i Master Eq jer moj Zed60-14fx nije to imao a Behringer B1800d i b615d je vapio za tim...medjutim kad sam ukljucio xr12 osjetilo se da je Horna malo manje vristila to mi se i svidilo medjutim nisam ja bio zadovoljan s kutijama i ja tu mjenjam razglas kupio Mackie HD1801-Srm450v2...eee sad Xr12 pokazuje problem,vec sam poceo ludit fali frekvencija u basu,ima basa al nekako cudan pomalo prazno i pati Binove osjecam u zvuku kao da ce probit zvucnik,cudne fekvencije nesto ima previse a nesto toliko fali..jednostavno u bass binu je falio udarac...idemo dalje mikrofoni sta reci malo telefonirali kao i na svim do sad behringer mixetama nije strasno al to je behringerov ton..to je to..nije to ni proslo kraj midasa,..Efekti cak i ok za zacudo bozje Hall naj bolji do sada na beri,..nakon toga kad sam uvidio da to nije to doneo sam mixete da usporedim i da probam..MixWizard3-Zed12fx-yamaha 01v,Mackie Vlz3.1604 tako neka oznaka..znaci na svim tim mixetama Binovi su imali udarac,u basu je bila cista dubina bez ikakvog napetog tona,sve je utegnutije i ima cvrsci ton a i dalje cist i mekan...kupio sam A&H MixWizard3 16:2 i ne pokusiram vise nista...jos da nadodam Digitalija mi nije ni malo strana,poznam frekvencije i znam rukovati s digi mixom...moja preporuka ako bas hocete digi mix daleko bolja varijanta Yamaha 01v...molim bez nekih losih komentara ovo je moje osobno iskustvo jer sam s tom spravom zagazio malo dublje...vjerovatno je X32 puno bolji i nema tih problema u tonu jer i puno vise kosta...znaci ovo sto sam napiso to vazi za sve ove mixete behringrove tipa Sl2442 itd... Neznam sad tocnu oznaku ....eto toliko od mene...pozzzz

Promijenjeno od GALA (24.12.2015 u 16:25 sati)
GALA je offline   Reply With Quote