Videti jedan post
Star 07.12.2014, 22:00   #3
branoy
Odomaćeni član
 
branoy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.05.2006
Mjesto: Pisari, Samac, RS, Bosna
Godina: 42
Postovi: 648
Downloads: 3686
Uploads: 24
Rekao HVALA: 159
Zahvalili mu 105 puta u 79 Postova
Instrumenti: korg, roland, yamaha...
Interesi: trcim za zenama!!
branoy ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
branoy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

ma pusti ti te inzinjere, nista oni specijlno nisu uradili, kad cujem oni zvecku plasticnu sto zvrci od pa60 do pa3x uvek na Fis3 noti zaplakao bih hahah. ja cu ti napraviti sad na kompu jedan drum kit koji ce tek toliko za par minuta posla pojesti komplet korg fabriku dk, a prenesem te udarce u korg to ne lici ni nasta.

kontas sta pricam? znaci radio ja na kompu na karti od 20km ili 2000km u fruti lops npr daw ,ili cubase bilo koji uvek isto sve izlazi, milina imas izbora milion udaraca svep pitko. dok ovamo u arazneru il je ostro, il je osecaj skompresovanosti, takav imas osecaj da izlazi.

eto ti prica samo jedna sto niko nikad u milion setova nije dobio npr zvuk g1000?? znaci presemplovali su i drum kit i picked bas i kontru? i nasta lici? ni nasta!!! dok to isto ja sa g1000 presemplujem u komp. isti wav ubacim npr u kontakt bilo koji vsti sempler. i stavim ih na kanale , pustim g1000 da svira samo midi, jbt i bolje zvuci nego g1000/

tako bi ja ubacio i druge aranzere bilo sta kopirao bih u bocu, al ne zvuci u korgu!! i dzaba mi taj trud. msm tu se moras ubiti od truda i nista. dok to isto presempluj na komp na 20km kartu bice i bolje , nego odakle sam presemplovao, u svakom slusaju msm zvucace identicno isto, ali ce zvucati jos bolje radi VST efekata na istim semplovima.
__________________
Virus Bend (Samac-Modrica)
Music studio Branoy
BiH-Republika Srpska-Samac
Facebook Brano Vujicic (Branoy)

Promijenjeno od branoy (07.12.2014 u 22:04 sati)
branoy je offline  
Sledeći član vam se zahvalio branoy za ovaj koristan post:
Todorgm (08.12.2014)