Videti jedan post
Star 14.01.2016, 00:59   #26
nikadvisekorg
AJ LAV KORG
 
nikadvisekorg's Avatar
 
Registrovan/a dana: 09.12.2009
Mjesto: Srbija
Godina: 41
Postovi: 1.344
Downloads: 940
Uploads: 3
Rekao HVALA: 288
Zahvalili mu 179 puta u 165 Postova
Instrumenti: korg pa3x
nikadvisekorg ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od dexter Pokaži Post
ja pravio licno sam.
Noge od onih starih stalaka za zvucnike, sto im se nosiva cijev odvrće.
Srednji dio stalka uzeo tri amortizera od naravno "GOLF 2" povario ih u jednu cijelinu, ruke sam uzeo od svog starog PROEL stalka, is ve to povario i napravio da se može rastaviti zbog transporta. Dok sam imao pa80 na njega sam radio, i bas je bio atrakcija na sviirkama. kad sam uzeo pa2x kupio sam i spyder, jer ovaj moj feder stalak ne bi izdržao pa2x. Pozdrav

[IMG]
uploading pictures[/IMG]
Mogao si i blok motora da uzmeš da ti bude stalak, za manje klavijature od gfa 2 dizela, a za ove sa 76 dirki od mercedesa 124 2.5d onaj blok sa "petaka"

P. S. Mene bi bilo sramota da odem na svirku s ovim sklepotinama i kao i onim od 260e iz diskusije.
__________________
Citat:
Originalno postovano od ado_rado Pokaži Post
To je najvjerovatnije napon struje a to se cesto desava sa klavijaturama kada sviramo po tezgama gdje je varijacija struje ne stabilna!
Citat:
Originalno postovano od tranzit Pokaži Post
Sinovac, da tebi neko toliko puta gurne i izvadi i ti bi prozujao.
Citat:
Originalno postovano od caka012 Pokaži Post
Najgore je kad sviras akusticnu svirku, a neki gost donese daire. Pravilo je da je zelja za dairama medju gostima obavezno obrnuto proporcionalna smislu za ritam i da se za pomenuti instrument ceo boziji dan otimaju samo oni koji nemaju veze sa ritmom.
nikadvisekorg je offline   Reply With Quote