Videti jedan post
Star 06.04.2013, 14:59   #1
zuks76
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 01.11.2012
Mjesto: Banja Luka
Postovi: 11
Downloads: 64
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg PA80
zuks76 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Böse Roland EXR E2 studio

Pozdrav,
imam problem pri povezivanju exr e2 klavijature sa EXR E2 studio softwerom. Pri testiranju konekcije od strane EXR E2 studia u koraku 5 potrebno je ukucati 468 na klavijaturi i tu zaglavi (dobijem poruku "Waiting for step 5..."). E sad u uputstvu pise
"If the test failed (this messages doesn’t appeared) exit the program and check the MIDI input, output devices with the System function in the Control Panel. Exit all other application and run the test again."
E sad je ovo malo nejasno, znam da Control Panel pod Sounds and Audio Devices mogu definisati da za MIDI music playback default device buder Roland EXR. To uradim i ponovim cijelu proceduru ali mi se desava isto .
Sto se tice drajvera oni su, bar tako mislim, uspjesno instalirani. Imam u Device Manager instaliran Roland EXR a takodje mogu da iz midi plejerea izaberem Roland exr kao midi device i da pustam midi fajlove. Cak iz EXR studio demo (za EXR 3/5/7 klavijature) mogu uspjesno da prebacim ritmove klavijature (naravno u USB modu), ali EXR E2 studio necee.
Ima li neki savjet u vezi ovog problema??
zuks76 je offline   Reply With Quote