Videti jedan post
Star 13.11.2020, 00:50   #14
mll
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 08.11.2020
Postovi: 35
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
mll ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Morison, hvala na odgovoru.
Isprobao sam to, a objasni ću postepeno.

1. Upalio sam klavijaturu, bila je na nekom fabričkom ritmu, krenem piano i ne zavija.(iako ima Iki set unutra).
2. Isprobam to što si mi kazao i ne zavija.
3. Isključim i ponovo uključim klavijaturu, ubaci me na strings desno i lijevo na neki ballad, i sada zavija piano, koji god instrument stavim, zavija.
Promijenim li i desno i lijevo zavija.
4. Ako uradim korake ponovo koje si napisao, ne zavija, radi ok, s tim da je svaki instrument i dalje čudan, neke note suže čuju prejako, neke skoro nikako, iako ih stiska otprilike ravnomjerno.
5. Ako iskoristim neku ili neke boje iz Iki seta, i vratim se na piano, zavija dok ne uradim korake koje si napisao, a kada ih uradim boje, u mom slučaju piano, ispravi zavijanje, ali ostane problem s glasnoćom tipki, neke su prigušene, neke se čuju previše čak sam smanjio na 20% volume.

Nisam provjerio kad je izašao v2.01 za klavijaturu, čini se kako ovaj set nije kompatibilan sa verzijom.
Prije svega nasumice mi pri paljenju da tu ballad iz seta i kad mi je da odmah zavija, ako je nešto fabričko, bude uredu dok ne iskoristim set, čim ga iskoristim zavija, dok ne uradim to music assistant, ali i onda bi mi poderalo razglas da sam kojim slučajem na njemu, jer tipke polude u glasnoći, neke ko da i ne stisnem, a druge su haos glasne.
mll je offline   Reply With Quote