Videti jedan post
Star 09.11.2008, 21:50   #4
alesis28
Početnik forumacije!
 
alesis28's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.10.2008
Mjesto: Rumunija
Postovi: 12
Downloads: 79
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Harmonika si solo sintisajzer
Interesi: Muzika
alesis28 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja sam skoro kupio AKG 520 L (to ti je varijanta bez Phantom) i koristim ga kroz malog mixera AKG - B 29 (treba mu baterija 9 V) i stavim na pantalone na kajis i automatski imam kog sebe i volum - ja sam harmonikas i pravim pevacu drugi glas.
Mogu da kazem da kvalitet mikrofona je opasan i radi cak bolje i od Shure SM 58 i cak nisu mu potrebne ni boje iz mixera, ima sve sta mu je potrebno.
Nisam imao priliku da ga probam napolju ali unutra na razglasu radi opasno. Platio sam ga 168 evra (u Austriji).
Pre toga imao sam priliku da probam od Shure 2 modela: WH20 i PG 30 ali jako razocaran sam bio od firme Shure. Nisam imao priliku od Shura da probam WH 30 koji je nekoliko klasa vise od ovi drugi dva.
Jos jednom da ponovim...nisam se ocekivao od Akg da napravi ovaki dobar pilot mikrofon i za samo 168 evra.

PS. I jos jedan savet da vam dam - kad sam ga probao u prodavnici u Becu, imao sam priliku da mi covek da, da probam u tri varijante ovaj mikrofon:
1. Sa ovim B29 sta sam ga i kupio ( 59 evra) - jeftino i kvalitet dobar
2. Sa wireles model Akg WMS 40 (160 eura) - jeftino i kvalitet jako los
3. Sa wireless AKG WMS-450 (500 evra) - skupo ali kvalitet extra dobar

To znaci da od kad sam imao priliku da probam ovo sve, varijantu 2 nebi nikad koristio (kvari vrednost mikrofona).
alesis28 je offline   Reply With Quote