Videti jedan post
Star 05.02.2014, 21:11   #128
jmikulc5
Drugar foruma
 
jmikulc5's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.06.2006
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 96
Downloads: 889
Uploads: 7
Rekao HVALA: 53
Zahvalili mu 6 puta u 6 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Interesi: Uživati u životu
jmikulc5 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od VUNIMRAV Pokaži Post
Pitanje za Yamahiste!Svidja mi se (vrlo)Balakan pak na novim Yamahama,e sad,puno sam vremena ulozio u sredjivanje moje psr3000(verujte mi da mnogim korgovcima zastane dah kad je cuju uzivo,"jel'moguce da to sr....e tako zvuci?"),i smatram da bi bila prava steta da prelazim na korga,kad imam maltene sve ritmove koji mi trebaju i ovko i onako srredjene i doterane.
Prvo pitanjea li ja sad ,recimo uzmem moj USB sa mojim setom,'ubodem' u sve posle psr3000,znaci s900.... i u T2 i T3i svira,(znam da su kompatibilni,ali dali je bukvalno tako)?
Pitanje dva,da li u moje postojece ritmove kad ubacim usb u psr s950 mogu kopirati-ubaciti instrumente koji su u Balkan paku,znaci da li se oni mogu stavljati na OTS i u sam ritam kao solo instrument u intru.
Eto za sada toliko pitanja,pa vas molim ko zna da to lepo iobjasni i meni a i drugima koji su u nedoumici.
Pozz...Pošto još uvijek imam PSR-3000, volio bih da mi netko kaže da li se na istoj može ubaciti ili napraviti Buzuki ...i da nije mono već poli...

Promijenjeno od jmikulc5 (05.02.2014 u 21:13 sati)
jmikulc5 je offline   Reply With Quote