Videti jedan post
Star 25.10.2013, 14:14   #124
blade
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 22.02.2007
Postovi: 15
Downloads: 326
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
blade befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Reden

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
Možeš u klavijaturu ubaciti samo jedan pack. Njega možeš obrađivati po svome ukusu. Pored njega ne možeš dodati još jedan.
Ali ako želiš kombinirati stylove i samplove iz više različiti packova i ubaciti ih u klavijaturu, postoji rješenje. Nije oficijelno od strane Yamahe ali nije niti ilegalno. Postoji besplatni programi na kojema rade entuzijasti. S njima možeš raditi kombinacije stylova i voices iz više packova, na računalu napraviti vlastitu kompilaciju i nakon toga je pohraniti u klavijaturu

Ako kupiš Yamahu i ako te bude interesiralo ovo područje javi se na ovu temu pa ćemo pomoći koliko možemo.
OK druze hvala za odgovor

Dobro to znam da se moze ubacit samo jedan pack eh sada je meni bitno da li ja moram posle ubacka obradjivat ili ne na video clipu navodno ne ubacit pack i to je to direktno na muziku ides.Kombiniranje stylove iz razlicitih packova to je dobro super stvar a da li ja mogu ubacit neki drugi style da nije iz packa recimo neki namjenski kad smo vec kod stylova sa kojim stylom se svira covjek na uglu ako smijem da pitam pozdrav
blade je offline   Reply With Quote