Videti jedan post
Star 24.09.2018, 23:15   #36
flosarka
Vredan član društva
 
flosarka's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.11.2006
Postovi: 211
Downloads: 351
Uploads: 3
Rekao HVALA: 15
Zahvalili mu 11 puta u 11 Postova
flosarka befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav Casper odnosno i svima ostalima na forumu.
Toliko,da javim,da sam več došao jako daleko sa kljavom barem koliko mi dopuštalo vrijeme.E pa sada je več drukčija slika.Shvatio sam oko registracija te ogromno ostalog i mogu da priznam da sam neko vrijeme več ponešto sumnjao o nekim stvarima jer nisam imao pojma oko registracija NORMAL i EXPAND šta one uopšte sve mogu da urade.
Pa to je fantastično i sada stvarno mugu upotrebiti čak sve ritmove koji se nalaze tvornički mada mi iz početka izgledalo da mi skoro nijedan neče doči u potrebu.Ritmovi se mogu fantastično podeseti baš kako hoču naravno sa kombinacijom PANEL MEMORY na kojoj čak mugu koristiti unaprijed podešene i pripremljene zvukove na svakom dugmetu.
Ali tebi naravno ne trebam objašnjavati jer znaš sve bolje od mene nego pišem ako kome drugome dođe u potrebu.
Uglavnom skopčao sam skoro sve jedino što još nisam pokušao praviti ritmove iz midi file jer mi skoro ni ne trebaju ali i to ču kad tad pokušati zbog radoznalosti.
Neko vrijeme sam več razmišljao,da nabavim opet nekog Korga ili Tyrosa ali zasada predomislio sam se jer mi KN trenutačno služi koliko ga trebam čak i više.
Još jednom iz sveg srca zahvaljujem ti na svemu jer bez tvoje pomoči i svega šta si pojasnio o toj klaviaturi na forumu ne bi stigao nikuda.
Pozdrav
flosarka je offline   Reply With Quote